reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam Kochane!!! Wybaczcie że nie poczytam ale zaraz jedziemy do moich rodziców. w weekend mielismy gości. wczoraj k siostra siedziala wieczorem z maciejem a my w kinie byliśmy. było bardzo sympatycznie. a dziś K przygotował mi kąpiel przy świecach. chyba już za nami tęskni bo on z nami nie jedzie. Wracamy z Maciusiem w niedziele za tydzień i wtedy postaram się was choć troszkę nadrobić ;-) uciekam. trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
nie jestes ślepa.

Emotikonki sie pojawią gdy klikniesz w zaawansowaną edycję.
Jestesmy w trakcie poprawiania opcji odpowiedzi :tak:
W założeniu powinno być tak jak do tej pory.
Pozdrawiam

ooo dziekuje za wyjasnienie:tak:

no to powiem ze jako pierwsza w nowej szacie BB dodalam zdjecia i jestem mega zadowolona jakos tak szybciej idzie i sprawniej wielkie dzieki za to !!:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem staroświecka, nie przepadam za technicznymi nowinkami i w ogóle forum to jedyna miejsce, które lubię i odwiedzam regularnie. Bo NK to mnie nie wciąga. Zresztą tam też same zmiany i wiecznie się jakieś kretyńskie reklamy otwierają.
Jak zobaczyłam dzisiaj nowe bb, to mnie wcięło. Foch na całej linii.
Zejdzie mi zanim się przyzwyczaję,oj zejdzie. :/

Agamir och! dzień na upiększanie. Super. Oby te dwoje dwa słodziaki wyzdrowiały na dobre.
Maksiowa
a to szef... Może chce się dobrze przygotować :) I zostałaś tą konsultantką? Oriflame wg mnie lepszy, bo nie trzeba zamówień składać regularnie na jakąś tam minimalną kwotę, żeby utrzymać status konsultantki. Koniec końców zamawia się tylko dla siebie i wpada w wir wydatków na kosmetyki :/ Oczywiście jak się ma gro klientów to super sprawa ;)
Małgorztka mi zawsze wpajano, że pewnych zachowań zmienić się nie da. Można je tylko- dłużej lub krócej- ukrywać. Idź na tą pizzę, kochana. Korzystaj z miłych gestów. Tam przynajmniej pyszne pizze macie:)
Ula
jak mieć gromadkę dzieci, to na pewno w Irlandii ;P
Hmmm, skoro Karola sprząta, to istnieje szansa, że mojej żabie nie minie i kiedyś zacznie mamie pomagać.
Gosia heh, to już tylko kilka dni...
Mirabelka babski zlot na pewno miły.
Minisia dawaj swoją fotę. Tego opijusa się niedługo pozbędziesz. Trzymam za to kciuki.

A ja nie wiem o czym pisać. Sobota poszła się paść, niedziela też. Takie "kopiuj wklej" jak piszecie czasami. Bezsens na całego.
Aha! No tak. Wczoraj pojechałam do koleżanki z moją pociechą i zrobiła mi fajne logo, bo to była ostatnia rzecz, której mi brakowało do mojej firmy. Pochwalę się później :)

Cmok:*
 
Witajcie - o zmiany i to na lepsze - bardzo podoba mi się nowa szata graficzna forum :tak::-)

Dziś dzionek spędzony u rodziców ... pogoda supcio i przy okazji wysprzątałam sobie autko w środku i na zewnątrz :-)
Ciesze się jak nic - już miałam dość brudaskiem pomykać.

Wczoraj byliśmy na urodzinkach u mojej siostrzenicy - dzieciarnia szalała a my również.
Uśmiałam się do łez ... ale jak przyszło do kibicowania Justynie Kowalczyk, to darliśmy się w niebogłosy aż dzieciaki przybiegły z sąsiedniego pokoju i patrzyły jak na wariatów :szok::-D

Powoli wszystko wraca do normy .... ale ja chyba się rozkładam tzn łapie mnie przeziębienie.
Zaplikowałam sobie ruthinoscorbin i teraz musujący apap wzięłam.
Ech ... przedwiosenne pogody :wściekła/y:

Przywołuję wiosnę jeszcze mocniej .... ech a ostatnio jadąc samochodem i słuchając radia rozmarzyłam się gdyż pani prowadząca puściła muzyczkę z odgłosami ptasich treli i powiedziała aby wyobrazić sobie że to jest już czerwiec.
No tego mi było trzeba :-D
 

Załączniki

  • w32..jpg
    w32..jpg
    72,2 KB · Wyświetleń: 23
  • 2809__Kopia-DSCN92&#5.jpg
    2809__Kopia-DSCN92&#5.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 16
matko jak tu dziwnie, no cóż trzeba się będzie przyzwyczajić. dziewczyny gdzie jest opcja szybkiej odpowiedzi???
My dziś troche odpoczeliśmy
 
Witam!

Właśnie wróciliśmy z pizzeri,gdzie wybralismy sie z nasza Natalka i zachowała sie nawet spokojnie jakna nią, ale to pewnie dlatego bo miała po południu 3 godzinna drzemke. Było miło jak to zawsze na przeprosinach.

EVELAJNA masz racje pewnych zachowan nie da sie zmienic, szkoda....
CZARNA juz tak to jest ze przeciwieństwa sie przyciągają. U nas to ja jestemoaza spokoju,chociaz tylko do pewnego momentu.

Dziewczyny szkoda m,ize nie ma tu z nami Doroty. Brak mi tu jakiegoś kolorytu bez niej! Dorota odezwij sie! Czy ktoś sie przyłączy i ja przywoła wraz ze mną?
 
dzięki już mam po prostu raz się wyświetla a raz nie, nie wiem jak u was czy też to takie jakieś rozrazłe się zrobiło czy to wina opery
 
Dobry wieczór Wszystkim :)
Uch, ale dizajn nam się na wiosenkę zmienia:-D
Sobota i niedziela, wbrew mojej fizycznej niedołężności, minęły bardzo aktywnie - wczoraj byliśmy w naszej miejscowej "galerii" (jakieś 20 sklepów, w tym reeserved, deichmann, 5 10 15) i kupiliśmy Maksymilianowi kamaszki jesienno-wiosenne, wyrósł z tych kupionych w listopadzie, a ostatnie dni są w moich stronach stanowczo za ciepłe na ocieplane kożuszkiem zimowe buty, zresztą kurtę przejściówkę też już zarzuciliśmy, co by skradającą się wiosnę zachęcić:tak: Bardzo zadowolona jestem z zakupów bo akurat elefanten był przeceniony 50% w daichmanie i kupiliśmy bardzo fajne buciki za 59 zł. Chyba z 1,5 numeru za duże, więc powinny do jesieni dotrwać (bardzo dobrze nóżki się trzymają, M. bez problemu w nich biega, więc większy rozmiar nie przeszkadza). A dziś chrzciliśmy obuwie - dzień mieliśmy piękny, słoneczny, więc 2,5 godz. przed obiadem spacerowaliśmy wózkowo-nogowo :tak: Maksymilianowi wychodzi niestety kolejny ząbek - ma ich aktualnie sześć (zaczął faktycznie ząbkować w sierpniu i od tamtej pory mamy jeden ząbek mniej więcej co miesiąc, stan aktualny to dolne, górne jedyni oraz lewa górna dwójka i prawa dolna dwójka - wymienione w kolejności w jakiej się przebijały) - jeszcze nie zidentyfikowaliśmy który, ale ja po krótkiej obserwacji obstawiam dolną prawą trójkę lub prawą górną dwójkę. Dziecko ma zmniejszony apetyt, ale za to pije jak smok wawelski po spotkaniu z szewczykiem :tak: 3 butelki po 120 ml jedna pod drugiej to norma, płacze jeżeli nie dostanie tyle picia ile akurat chce, a że po drodze w tym tygodniu trochę się smarkał, to mu dziś pozwoliłam wodę uzuzpełniać (dodam, że pije przegotowaną wodę bez dodatków).
Mąż ma nocną zmianę, Dziecko śpi, a ja jutro na 8.00 do pracy, dobrej nocki życzę ;-)
 
reklama
Magdziunia a ja mam refleks szachisty - o tym, że Justyna zgarnęła złoto dowiedziałam się z godzinę temu ;P

Zobaczyłam, że ząbki na tapecie - a raczej ich zliczanie - i podliczyłam szybko uzębienie Patrycji:
wszystkie jedynki + wszystkie dwójki + wszystkie czwórki (właśnie na etapie końcowych wzrostów) + dwie trójki = ... 14! Ło matko:szok: Sama się nie spodziewałam. Kurcze, księgowa od siedmiu boleści:eek:
Nie dziwota, że dziecko prycha na słoiczki i zżera kotlety. Tyle w tym dobrego, nie?
No to wyro: czas- start!
 
Do góry