reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

No i małe te ta tet z Tabcinem postawiło mnie na nogi. Tylko jeszcze gardło mnie boli. Przypomniało mi się, co biore na gardło...tóras pytała- chyba Mirabelka. Orofarm w spreyu jest dobry.

M na fuszce. Ja dzis pospałam prawie do 9tej z małymi przerwami. Potem sprzątanko. Jeszcze muszę się ubrac i obiadek śmignac.

Miłego weekendu.
k
 
reklama
Mój Boże!!! Tydzień z kawałkiem mnie nie było i to już nie "moje" forum :baffled: Jakoś dziwnie mi się tu poruszać, ale chyba dam radę.
Dzisiaj mam nockę więc postaram się nadrobić zaległości czytelnicze, a czasu trochę brakowało, bo u nas przeziębień ciąg dalszy. W zeszły weekend Martyna z soboty na niedzielę stan podgorączkowy, dwa dni do przedszkola nie poszła, w czwartek zaczęła kaszleć. Bartek we wtorek na kontroli po zapaleniu oskrzeli wszystko elegancko, a wieczorem 38 :baffled: Prawdopodobnie zęby, ale pierwszy raz tak ma, więc znowu inhalacje na wszelki wypadek. A od czwartku M i ja - katar kaszel i ogólne znudzenie i bark weny.
Poza tym chyba wyskoczę przez okno, bo moja kotka pomimo tabletek miauczy jak opętana i chyba jak jej minie marcowanie, to pójdzie do sterylizacji, bo w głowę można dostać :no:
Miłego weekendu!!!
 
Witam!
My sie dzis z M. przejechalismy z małą do szpitala rano b obudziła sie z czerwonymi oczkami , całymi załzawionymi. Diagnoza: zapalenie spojówek! Zjadła tyle co ptaszek, zresztą wczoraj tez maó co zjadła, na sczescie pije mleczko. No i teraz po poludniu mamy isc do apteki odebrac la niej specjalnie zamówione krople do oczu. Trudno je było dostac odrazu, bo to ponoc jakas nowosc-antybotyk. Czy ktoras w was miala do czynienia u malucha z zapalenem spojówek? Mam nadzieje ze szbko przejdze Natalii, te krople ma dostawac przez 3 dni, wiec moze tyle trzeba..

MINISIA gratuluje pracy i zycze powodzenia na drodze dalszj kariery
DOROTA witam ponownie!
EVELAJNA ja z parkowaniem tez mam tu niezłe jady, bo tu sa tak waskie uliczki, ze ojoj!

Ja wlasnie robie pizze na kolacje, zaraz wstawiam do piekarnika, apotem bede odgrzewac wieczorkiem.
Buzki!
 
Witajcie - u nas chorobowo.
Sebcio dzisiejszej nocy przechodził chyba kulminację swojego przeziębienia - płakał, sapał, kaszlał - mimo lekarstw ciężko było jemu zasnąć.
Do tego je bardzo malutko a kaszelek spowodował u niego wymioty.

A dzisiaj moje szczęście zaskoczyło mnie :szok:
Byłam w pokoju dużym a Seba w swoim się bawił.
Słyszałam jak stukał młoteczkiem w jedną z zabawek i nagle cisza .... zachodzę a ten cwaniaczek stoi na oknie.
Odwrócił się do mnie i uśmiecha przez firankę :szok::szok::szok: podeszłam i zdjęłam go.
A wszedł sobie po skrzyni z zabawkami i po kaloryferze - nie wiem jak on to zrobił.
Ale teraz to już mam go na oku cały czas ... muszę teściowej powiedzieć o tym fakcie, bo w piątek czaił się do wchodzenia a tu proszę dwa dni i cyk - udało się.

Pogoda u nas ok - słoneczko świeci i ciut lepiej się przez to człowiek czuje.
Ale spacerku nie będzie.
Może to i dobrze ... chociaż przewietrzyłam mieszkanko ciut i świeższe powietrze zagościło w domku.

Wczoraj wszyscy snuliśmy się po domu jak duchy - nic się nie chciało robić, zasmarkani i senni.
Mam nadzieję, że dziś ciut lepiej będzie.

Małgorzatka zdrówka dla waszej niuni.

Kasiu również zdrówka dla Martynki.

Kaka dla Ciebie też zdrówka.


Gdzie ta wiosna .... pytam się gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-(
Niby ciut ocieplenia na dzień (czyt. temp + 3 a nawet + 6` C) zapowiadają na następny tydzień i słonecznie.
To się okaże w praktyce.
 
A ja tylko sie witam i uciekam moja najstarsza coreczka dzis obchodzi urodzinki wiec poswiecam sie jej i reszcie domownikow :)

u nas za oknem no coz...nie bede was dobijac ;)))) buzka kochane
tak powaznie to juz mnie wkurza ta wasza zima mimo ze mnie tam nie ma wiem co czujecie tez bym miala nerwa bo ile mozna ale tak sobie mysle ze mnie latem bedzie skrecalo z zazdrosci bo mowia jaka zima takie lato :))
 
dużo zdrówka, usmiechów i pięknych chwil w życiu dla naszej dzisiejszej solenizantki Wiktorii :-)

dziewczyny zdrowka dla Was i dzieciaczkow
ja mialam wczoraj gości a dzis lenistwo, T. znów cała niedziela w pracy
Kaka no pytałam kiedyś, ale juz kupiłam Tantum V., działa super tylko przed Igą muszę chować bo uwielbia sobie psikać
miłej niedzieli :tak:
 
reklama
Do góry