reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Helloł, wpadam na szybciora i ja.
U nas tez nie zaciekawie, troche nam sie wszystko sypie, ale co tam musimy dac rade. Na szczescie II rok juz skonczylam wiec mam wakacje:tak: W pracy nic nowego, mam nowgo kierownika ale nie wiem czy to zmiana na lepsze...ciagle szukam pracy co tz mnie dobija bo rynek jest masakryczny, a nie mam juz niestety 25 lat, nie znam 3 jezykow obcych i nie mam 10 letniego doswiadczenia...Jeszcze tylko rok i bede juz mogla szukac czegos w zawodzie. Coraz czesciej tez mysle o rodzinie zastepczej, ale jacek nie bardzo chce sie zgodzic....
Dobra spadam lasncje

Ps. A na fotkowy wrzucilam pare zdjec moich robakow, i zdjecia z odwiedzic Patki,Krzysia,Kamila i Damianka u nas :-)
 
Ostatnia edycja:
Hello witam:tak:

Magdasf sliczne zdjęcia i wszystkich można było na nich zobaczyć oprócz Ciebie!!
Kaka ale słodziutkie te maleńkie ciuszki... śliczności:tak:
Czarna fajna mamuśka i napewno to nie jej pierwsze dziecko skoro tak zrobiła....

U nas też pasta elmex dla dzieci i elmex junior dla starszej, a na kontroli 3 mce temu w PL wszystko ok, ząbki śliczne i zdrowe.
Muszę pochwalić moją starszą córkę za dorosłą decyzję bo były rozmowy przez ostatnie tygodnie o tym czy chce dalej chodzić do PL szkoły czy chce zakończyć już, miała czas do zastanowienia i zdecydowała że nie będzie rezygnowała i będzie dalej chodzić:tak:
Jestem z niej bardzo dumna:tak:.

A tak po za tym to stara bida, nic nowego, praca, szkoła, przedszkole a w sobotę grillowanie ze znajomymi:-)
 
a u nas mlyn na maksa kto mi pomoze??? nie dosc ze kasa na styk na remont i wyposazenie domu to jeszcze auto nam sie zepsulo i 200L poszlo!!:wściekła/y: jaka zla jestem..a dzis dostalam @ wiec dodatkowe atrakcje w samopoczuciu i checi do pracy :( .....

karola sliczne ciuszki :)
ulka ale ci dobrze z tym grillem
magdasF fajne fotki!!

ehhh ide sie kopnac w tylek i wziasc za szorowanie kuchni buuuu..
 
Hello.
U mnie ze zdrowiem się posypało, bo nabawiłam się urazu kręgosłupa w odcinku L-S czyli w tzw. krzyżu. Strasznie boli i dziś po wstaniu z łóżka nie wiedziałam jak mam stanąć, bo bolało strasznie. Jakoś zebrałam się i pojechałam do pracy, ale zapisałam się do lekarza. W pracy wzięłam Ketonal i jakoś dotrwałam do 13.30.
Później lekarz i skierowanie na RTG - ale tu niespodzianka, bo wykonać je mogę dopiero 20 czerwca. Szok straszny.
Chyba przyjdzie mi gdzieś prywatnie zrobić albo grzać jutro albo w piątek na pogotowie i wmawiać, że z nagłego wypadku. To może zrobią od ręki.
A ja wcale się nie uderzyłam, nie upadłam na pupę - i zachodzę w głowę skąd mi się to wzięło. Najpierw myślałam, że zawiało mnie i podleczałam się żelami oraz plastrami rozgrzewającymi. I gucio - nie pomogło.
Mam ucisk na nerw i przy jakimś gwałtowniejszym ruchu i nie takim ułożeniu ciała cholernie boli :-:)-:)-(
Dostałam przeciwbólowe leki oraz działający na ośrodkowy układ nerwowy. Czy mój żołądek to wytrzyma, bo mam wrażliwy bardzo - jak nie urok to .... :-:)-:)-(
Cóż .... to tyle ode mnie.

Kaka śliczne ciuszki.

Gratki dla Asi naszej za rozpakowanie się.

Domi fajnie, że nowy domek - pracy sporo, ale za to efekt końcowy radujący oczy.a

Ula to faktycznie powód do dumy - gratki za taką mądrą decyzję dla córci.

Czarna doznałam szoku - jak tak można.

Dobra zmykam się położyć, bo w pozycji siedzącej dłużej nie wytrzymam.
Buźka i miłego długiego weekendu.
 
a ja z sentymentu poczytalam znow nieobecnosci i wiesci az sie lezka niejedna zakrecila ehhh jakie to bylo wspaniale uczucie :)
dobra zmykam do kapieli i spac bo rano znow do pracy a potem w domu sprzatanko c.d
 
Magdziunia ło matko to sobie narobiłaś :szok::szok::szok::szok: a powiedz jak tam ta dziewczyna????

Magdasf co się dzieje????

Minisia nowe mieszkanko nowa ....:-D:-D:-D

Ulka Karola widać bardzo dorośle podchodzi dziewczyna wie co jej się w zyciu przyda BRAWO

Karolka lol słodkości!!!! aż miło popatrzeć i tylko POPATRZEĆ!!!

Mój mąż jakiś czas temu wyznał mi że zastanawia się czy go jeszcze kocham więc na dowód mej miłości:)))
a po za tym od jutra się zaczyna, macie gotową wyprawkę kobica????:)))
 

Załączniki

  • DSC06123 (1).jpg
    DSC06123 (1).jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 30
czarna wow to szalejesz no! sliczny tez chce podobny w tym miejscu a powiedz boli tam??? bo slyszalam ze tak i to troche mnie przeraza :) ale w lipcu ide na imieninki to bedzie prezent od meza dla mnie :)

sprzatanko zaliczone ale i tak konca nie widac a jak pomysle ze musze na nowym spedzic tydz bez malowania i tapetowania (czyt rano maz w pracy popol ja zostaja weekendy buuuuu) to mnie krew zalewa..

madziu ja juz na fb pisalam szybkiego powrotu do zdrowia zycze!!! no wlasnie jak dziewczynka??

martyna
i jak u was znalazlas cos?

aska halllooooo pochawlisz sie swoim drugim szczesciem???

magdasF co sie dzieje??

a gdzie Dorka nasza znow??
i tak wogole wracajac do zamknietego ciekawe co u wesolutkiej , u agnieszki, gosi i innych mam ktore byly z nami do porodu ..


a dzis dostalam kartke od sasiadki bardzo milej starszej pani z zyczeniami od niej i meza powodzenia w nowym domku alez to mile wiecie :)))
ehhh tak tego chcialam tego domku a teraz jestem przerazona i pelna obaw jak to bedzie bo juz sie nauczylam do tego domku w koncu tu sie zaczela nasza przygoda w anglii :) i choc czasem niecierpie tego domu bede tesknila ...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja na szybko

Obroniłam się w środę i już oficjalnie mam dyplom terapeuty pedagogicznego.

Kacprowi chyba wychodzą szóstki! Idę dziś z nim do dentysty, żeby potwierdzić, bo normalnie w to nie wierzę!

Poza tym bez zmian i czasu na wszystko brak. Buziaki dla wszystkich a Asiu jeszcze raz ogromne GRATULACJE!
 
reklama
Czesc dziewczyny

MARMA WIELKIE GRATULACJE

ASIA GRATULUJE DRUGIEGO SYNECZKA

MINISIA BEDZIE DOBRZE CZASEM TRZEBA ZAMKNAC JEDNE DRZWI ABY OTWORZYC NOWE . A DOM JAK DOM TAM GDZIE JEST MIŁOSC I SZCZESCIE BEDZIE DOBRZE

KAKA UBRANKA SLICZNE

CZARNA NONONOOOOOOOOOOOOOOOOO WIELKI DOWÓD MIŁOSCI .


A U NAS TROSZKE SIE NORMUJE NIESTETY JA NA GARSCI LEKÓW. ANTOS ZNOW ZAPALENIE OSKRZELI. MAZ W ROZJAZDACH . PRZEPROWADZKA W POŁOWIE BO SAMA NIE DAJE RADE I JAKOS LECI.
CHŁOPAKI MOJE CUDAKI SA CUDOWNE. ZBLIZA SIE KONIEC ROKU CHYBA NAJGORSZEGO I NAJTRUDNIEJSZEGO OD URODZIN ANTOSIA I MYSLE ZE BEDZIE CORAZ LEPIEJ.

4 LATA TEMY JAK ZACZYNAŁY SIE EURO JA LEZAŁAM Z ANTOSIEM W BRZUSZKU I OGLADAŁAM MECZE A DZIS MOJE SZCZESCIE BRYKA I SAMO BIEGA ZA PIŁKĄ I JEST FANEM PIŁKI (ZEBY TYLKO NIE BYŁ PIŁKARZEM) BO MAMA WYBRAŁA MU JUZ ZAWÓD - GINEKOLOG LUB PRAWNIK

MIŁEGO WEEKENDU

A NASZE FORUM POMAŁU CHYBA UMIERA - SZKODA BO FAJNE Z WAS DZIEWCZYNY SA :-(
 
Do góry