reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ja karmiłam 6 miesięcy a okres przyszedł jak zostało nam jedno karmienie dziennie.
Elutka, po porodzie i karmieniu te cykle mogą być dość rozchwiane, więc nie przejmuj się na zapas :) trochę może potrwać zanim będą regularne...
ciekawe jakie u mnie będą po tych dwóch ciążach pod rząd :no:

ah mam jeszcze pytanie, czy któraś z was daje mleko w kubku niekapku, zamiast w butli? chciałabym odstawić małego od butli i smoka ale nie wiem czy mleczko może być podawane przez niekapka...
 
reklama
vinga ja ostatnio właśnie kupiłam bebilon pepti bo mały mój ma skazę i podałam mu mleczko z niekapka:) butelki już nie nie lubi, a wydaje mi się że to bez różnicy w czym mleczko będzie podane. A propos okresu to wiem, że trochę czasu minie nim się wszystko ureguluje, najwyżej dołączę do ciebie i kasik :p powiedz mi jak ty sobie radzisz z brzuszkiem i ewentualnym noszeniem Nataniela, usypia Ci sam?
 
Elutka, nie przeczę, że jest coraz ciężej z noszeniem go. bo i brzuch coraz większy. ale od początku ciąży noszę go opierając na biodrze, tak aby za bardzo się nie przedźwigać. a co do usypiania to wprowadziłam mały rygor i mały usypia sam w swoim łóżeczku i w dzień i w nocy... trochę było przy tym płaczu ale teraz nie chce nigdzie indziej usnąć tylko u siebie :) niestety muszę trochę nauczyć go samodzielności, bo potem będę płakać, że nie daję sobie rady.
 
Vinga ogromne gratulacje popatrz a wczoraj sobie myślałam czy któraś z nas ponownie chodzi z brzuszkiem ;-)
Ja swojej Marcelce kupiłam niekapek jakoś w 8 miesiącu i niestety ani z butelki ani z niekapka. Cyc i tylko cyc. W zasadzie prócz piersi w ciągu dnia raz zje zupkę bądź coś innego z obiadu, raz dostanie jakiś owoc przegryzie biszkopta jeżeli oczywiście Panienka ma ochotę bo zwykle ląduje na podłodze i to na tyle. Mnie to nie przeszkadza że pierś opanowała nasz jadłospis za wyjątkiem jednego, mianowicie gdzieś tam z tyłu głowy myślę o kolejnym bobasie i marnie widzę swoje cykle a o owulacji juz nawet nie marzę.
 
Syneczki, dziękuję kochana :) na razie jesteśmy dwie ponownie zaciążone :) ciekawe która następna hehe.
zrobiłam przymiarkę do tego mleczka z niekapka i młody niestety toleruje mleko tylko z butli. nie potrafi tak ciągłowo pić z kubka jak z butki. zrobi kilka łyków - tak jak pije piciu - i odstawia. a do butli się przysysa i odsysa jak skończy ;)
Syneczki, to planujecie czwarte dziecie? odważna jesteś :) my na dwójce kończymy produkcję. mi teraz udało się zajść zaraz po drugiej miesiączce po ciąży więc od razu owulacja ładnie wróciła.
 
vinga- dzisiaj tak sobie rozmawiałam z moim o tym czy chcemy córeczkę czy synka i się dowiedziałam ze mu się marzą dwaj chłopcy i dwie dziewczynki:szok: Ja to też już planuję zakończyć produkcję na tej fasolinie co już siedzi w brzusiu chociaż dzisiaj w ikei widzieliśmy młodych ludzi koło 35 z 4 dzieci w wieku ok 3-13 jednym w wózku ok 1,5 roku a mama w zaawansowanej ciąży i tak sobie myślałam jaka fajna ta rodzina. Chociaż przyznaję , że bym się nie odważyła. Dlatego szacunek dla Ciebie Syneczki.
 
moja kolezanka w prcy - znaczy na praktykach u ns byla w tamtym roku jak j w ciazy codzilam byla w moim wieku /wtedy jeszcze nie skonczone 26 lat mjalam/ mowila ze tez ma dziecko, ierwsze w wieku 20 lat urodzila.. pozniej sie wygadala ze ma 6stke! dwa razy jej sie blizniaki trafily :-)
 
moja kolezanka w prcy - znaczy na praktykach u ns byla w tamtym roku jak j w ciazy codzilam byla w moim wieku /wtedy jeszcze nie skonczone 26 lat mjalam/ mowila ze tez ma dziecko, ierwsze w wieku 20 lat urodzila.. pozniej sie wygadala ze ma 6stke! dwa razy jej sie blizniaki trafily :-)

Masakra:szok:tzn cudownie jest mieć dzieci, ale jak to wszystko ogarnąć, pod wzg czasu, sił i pieniędzy,
Dziewczyny, czy któaś z Was ma niania dla swojego maleństwa? Od września wracam do pracy, niania ma zacząć przychodzić w przyszłym tygodniu. Boję się tych początków, jak ona sobie poradzi i czy córcia nie będzie tęskniła. Pewnie ja to zniosnę gorzej niż ona:-(
Panziorka, jak synek? Leki zaczęły działąć?

Widziałam w gazetce z Lidla fajne ubranka dla dzieciaków. Zamierzacie coś kupić? Ja myślę o spodenkach, bo mają ściągacz w pasie, no ale zobaczę czy w ogóle coś zostanie, bo ludzi strasznie rzucają się na wszystkie ubrania w Lidlu.:crazy:
 
Ostatnia edycja:
klaczek no podaję mu syropy dopiero 1 dzień, więc efektów jeszcze nie widzę, to co nas wysypało to albo delikatnie sie zmniejsza, albo rośnie:baffled: zalezy gdzie jest umiejscowione. najbardziej rozlewa mu się na nóżkach :-( a dzisiaj dzień zaczęliśmy od 2 nowych zębów...górne dwójki:tak: czyli mamy już 6 zeborów:-)
 
reklama
klaczek pewnie pierwsze dni będą ciężkie, a później już z górki:) mam tylko nadzieje, że ta niania była u Was już wcześniej i się zapoznały z malutką:) ja obecnie siedzę na wychowawczym. ciuszki rzeczywiście w lidlu bywają fajne, ja właśnie na jakiś dres jeszcze poluje:)
 
Do góry