reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

a wracając do obiadu to mąż zażyczył sobie karpia smażonego, także 2 kg ryby na mnie czeka, chyba czas zacząć smażyć, bo już w brzuchu burczy
 
reklama
ale lecicie...


u nas nie było normalnego wesela a obiad weselny i dla mnie jest to w sam raz bo mnie całonocne imprezy męczą :/ a tak człowiek posiedział, pogadał i pa pa ;)
a było to prawie 7 lat temu :)


staniki też preferuję sportowe


u mnie na razie wizyt u gina "0" za to była wizyta na usg :) za jakieś 2 tyg będzie gin.
 
jeżeli o rybach mowa to mój synek po szkole włączył sobie "gdzie jest Nemo" i siedzę z laptopem na kolanach i bajkę oglądam.. bo mnie prosił żebym mu w tym towarzyszyła.. potem pójdę placki robić.. już mi ślinka cieknie
 
Witajcie dziewczyny,
i ja dołączam do grupy październikowych mamuś. Jestem mamą 5 letniej Anetki i Aniołka Filipka.
Mieszkam na warszawskim Tarchominie i już wypatrzyłam tu jedną sąsiadkę ;)

Pozdrawiam Was gorąco i życzę bezkonfliktowych i szczęśliwie donoszonych ciąż :)

Buziaki
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
i ja dołączam do grupy październikowych mamuś. Jestem mamą 5 letniej Anetki i Aniołka Filipka.
Mieszkam na warszawskim Tarchominie i już wypatrzyłam tu jedną sąsiadkę ;)

Pozdrawiam Was gorąco i życzę bezkonfliktowych i szczęśliwie donoszonych ciąż :)

Buziaki

witamy i również życzymy spokojnej ciąży
 
Do góry