reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

a ja weszłam na forum i oczom nie wierzę już październik a dopiero ledwo co wrzesień wchodził a tam wrzesień mój lipiec hehehe...czas leci jak szalony :) owocnych 9 miesięcy, spokojnych i szczęśliwych :)
powodzonka lipcóweczka 2012 ;)
 
reklama
WITAM:)

GRATULACJE!!


Ja mam termin pod koniec wrzesnia i kto wie może załapie się na październik;)tak smao miałam z Domisiem przenoszony i urodzony 8 października 2007 ;D
 
Witajcie!
Mój termin według kalkulatora wypada na 1.10. Pierwszy test robilam 4 dni temu (blada ale widoczna druga kreska), a dzis termin @ i zrobilam kolejny test i wyszly dwie piękne tłuściutkie kreseczki :-D
 
Matyjasowa,kciuki zaciśnięte.
Nanuliko,zaraz pewnie dołączysz do nas,czekamy!
Belka,masz taki sam termin porodu,gratulacje!
Patrysia,gratulacje,moje dziewczyny z terminem na pazdziernik,jedna wyszła pod koniec września,a druga na początku pazdziernika.Nigdy nie dotarłam do dnia terminu:)
Dziewczyny,jak samopoczucie,mdłości są?U mnie jeszcze nie ma,oby nie nadeszły.:tak:
 
Hej.
przepraszam ze pisze tutaj, ale mam wielką prośbe.
Z moją córeczka Mariczka bierzemy udział w konkursie pampers i bardzo nam zalezy na wygranej.
Gdybyście mogły proszę zaglosujcie na moja niunie.
Podaje link Pampers Galata Contest
I z góry baardzo bardzo dziękuje tym które zechca zagłosowac :)

Życzę łatwych poród oczywiscie o czasie :) I zdrowych dzieciaczków
 
Cześć !! Rok temu mój mały od paru dni już był w brzuszku :)) Ale ten rok minął!! Oby ten czas dla Was też był taki szczęśliwy i ekscytujący ! Odpoczywajcie i cieszcie się tą "chwilą" bo potem to już cały czas będzie pochłaniać wasze maleństwo...;-)
 
Bellka no to juz trzy mamy ten sam termin :) Super ,gratuluje.
GoKa 80 u mnie na razie objawów brak oprócz delikatnych kłuc jajników. Dzis umówilam się na wizytę u gina na 31.01 poniewaz w tamtej ciązy wyszła mi niedoczynnośc tarczycy i teraz też muszę na nią uważac.
Mówią że kazda ciąza jest inna więc zobaczymy ,poprzednio czulam sie rewelacyjnie oprócz tego że strasznie przytyłam 26kg (własnie przez tarczycę potem apatyt)
Tym razem muszę się bardzo pilnowac bo zostal mi nadbagaz kg i nie moge sobie pozwolić na taka wagę!!! Dlatego jeżdzę codziennie na rowerku stacjonarnym i bardzo uwazam na jedzenie:(


Dzięki wszystkim za gratulacje,miejmy nadzieje że te miesiące miną Nam spokojnie:)
 
Hej,
ja również chciałabym do was dołaczyć... puki co bardzo się martwię ponieważ miesiąc temu już myślałam że się udało a jednak nici...tym razem od samego początku biorę duphaston i kreseczki owiele mocniejsze ... poniżej mój teścik ... termin jakoś 03/04 październik :)



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry