reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziękuję :)

nikamo - a jak ty się czujesz?.... masz jakieś objawy już ?.... bo ja dziwnie nadprogramową ochotę na seks i generalnie burza hormonów w głowie :sorry2:... może to też wina duphastonu
 
reklama
Objawów nie mam ,tylko delikatne kłucia w jajnikach.
I tez tysiące mysli w głowie ;jk to będzie,czy dam radę,czy będe kochać tak samo szaleńczo jak mojego synka ,Jeszcze nie ochłonęłam choc planowalismy maluszka ale mnie trochę zaskoczyło ze tak szybko sie udało.
 
o to takich zmartwień nie mam bo juz długo chciałam drugie baby ... tym razem mam odwrotnie niż w ciąży z synkiem...wtedy byłam młoda i tylko się bałam jak sobie poradzimy finansowo ale z medycznego punktu widzenia nawet przez myśl mi nie przeszlo że może być coś nie tak, a teraz całkiem odwrotnie :blink: ... wtedy objawów prawie żadnych nie miałam ...tyle tylko że @ się nie pojawiła, a teraz objawy czuje od samego początku ... wszystko inaczej :-p
 
Witajcie!
To juz nas 3 z tym samym terminem :-)
Lorelain
gratuluję
a moje objawy to: kłucie w jajnikach(od samej owulacji), bolace piersi( rowniez od samej owulacji) choc w ostatnich dniach bola troszke bardziej, i chodze caly czas zmeczona.
 
Oby tylko takie objawy były przez cala ciaze:) Ja dzis wybrałam wyniki krwi i cholercia znów mam podwyższoną tarczycę TSH 4,990 więc pewnie tak jak ostatnio czeka mnie cała ciąza na hormonach tarczycowych buuu:(
 
dziendobry:tak::-) w dniu dzisiejszym chciala bym niesmialo do was dolaczyc u mnie podali termin na 9 pazdziernika:tak: przerazona jestem mam jedno poronienie juz za soba jedna wspaniala corcie przy sobie i modle sie by wsio bylo ok:tak: termin spotkania z polozna mam na marzec dopiero i pierwszy skan tez w marcu 28:confused2: oszaleje do tego czasu.
 
reklama
Azorek 84 witaj:) Gratulacje!! Zobaczysz wszystko bedzie dobrze tym razem mussz tylko w to wierzyć,ja nawet przez sekunde nie dopuszczam złych mysli do siebie. Masz śliczną córeczke i teraz tez doczekasz sie wspaniałego dzieciaczka!!!
 
Do góry