reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

nikamo dziekuje :tak::-) jednak czasem tak mam ze szukam zmartwien heheh ale ogolnie pozytywnie nastawiona jestem test mi wyszedl dzisiaj a jestem 4 dni teoretycznie przed miesiaczka:tak: czyli hormonik podbity wysoko ze juz dzis tescior pokazal ciaze:-D
 
reklama
azorek gratuluje!! ja tez jestem po jednym poronieniu, ale staram sie nie myslec ze cos moze pojsc nie tak. Wiem ze jest to ciezkie, ale wierze ze za 8 miesiecy bedziemy tulily nasze szkraby:tak:
 
Hej,

witaj Azorek .... teraz już będzie dobrze

no i oczywiście witam się z resztą październikowej ekipy

ja dzisiaj oczywiście tradycyjnie czuje bolące piersi i mam lekkie ćmienie jak na @ ... i cały dzień chodzę na wszystkich wkurzona :baffled:

jeden kolega z pracy już wie, ufam mu bardzo i myślę że nikomu nie wygada a poprosiłam go żeby jakby co to nosił za mnie ciężkie rzeczy.

Nie wymigałam się i przez godzinę wdychałam farbę ... bardzo się martwię ale mam nadzieje że mi to nie zaszkodzi :-(

no to tyle u mnie, a jak wy się dzisiaj czujecie?

aha no i wrzucam moje teściki z dzisiaj...wprawdzie są już żółte a kreski mocno wyschnięte bo testy robione rano a zdjęcie przed chwilą



Uploaded with ImageShack.us
 
Azorek,witaj,ja też jestem po utracie ciąży w 23tyg z przyczyn nieznanych i mam nadzieję,że tym razem wszystko będzie dobrze,musi być!!!:tak:Strasznie się boję ,ale mam nadzieję,że za 9 m-cy będziemy tuliły nasze zdrowe maluszki.
LOreain,pięęękne testy!!Krechy grubaśne!!!super
 
GoKa - kurcze to straszne co piszesz...stracić dziecko w tak zaawansowanej ciąży to musi być masakryczne uczucie...będę cały czas myślała żeby tym razem Ci się udało :tak:
 
KOCHANE ŻYCZĘ SPOKOJNYCH KOLEJNYCH MIESIĘCY W TYM PIĘKNYM STANIE JAKIM JEST CIĄŻA !!!!!!!!!!
Dbajcie o siebie , niech dzieciaczki sobie rosną jak na drożdzach i aby ominęły Was te najgorsze objawy ciążowe :p :-)

Lori -buziaczek słoneczko moje :-D
 
Dziewczyny gratuluje wszytskim dwoch wspanialych kreseczek:-D
Oby te 9 miesiecy szybko minely a porody byly bezbolesne;-):-)marcoweczka 2012:-)
 
Boże ,dziewczyny wierze że to będa szczęsliwe miesiące i zdrowo donosimy nasze ciąże !!!
Lorelain piekne kreseczki :)
Ja na razie nikomu nie mówiłam ,rodzina pewnie dowie sie po 3 miesiącu jak już bedzie cos widac:)
 
Ilonka - bardzo dziękuję :-)

nikamo
- ja musiałam powiedzieć bo mam specyficzną prace i musze teraz bardzo uważać ... ja jestem pracownikiem "administracyjnym" ale robię dużo kreatywnych rzeczy i generalnie staram sie być samodzielna a co wiąże się z podnoszeniem,. farbą malarską, opyłkami metalu , szlifierką itd. Kolega mi w tej chwili trochę tyłek ratuje, ale i tak chciałabym iść szybko na l4 bo wszystko co robię jest dosyć niebezpieczne i do tego jeszcze jestem bardzo narażona na choróbska ze wzgledu na częstą zmianę temperatur, ciągle jestem na zmianę raz w biurze, raz na chali a raz przy dokach rozładunkowych. W październiku miałam poważne zapalenie płuc a teraz znowu jestem przeziębiona ...
 
reklama
Oj to przy takiej pracy rzeczywiście musisz iśc na L4 .Ja niestety nie zdązylam jeszcze wrócić do pracy więc teraz czeka mnie dłuższe siedzenie w domu.
Kurcze tez coś mnie boli gardło a młody kaszle tragicznie oj czeka nas jutro wizyta u lekarza niestety.
 
Do góry