reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

no jakaś masakra jest z tymi choróbskami, to wszystko przez to że nie ma prawdziwej zimy i wirusy się mnożą na potęgę ... u mnie młody teraz też był chory i 2 tygodnie siedział w domu ... dzisiaj poszedł do przedszkola i całe szczęście bo pod koniec już mu głupawa biła
 
reklama
Witam Mamy październikowe, mam nadzieję, że jutro do Was dołączę. Staramy się o dzidzię od października 2011, mam nadzieję, że się udało. @ spodziewana dziś nie przyszła, mam też podwyższoną temperaturkę i "dziwny" brzuch od niemal tygodnia (jakby wzdęty, twardy, podejrzany;) ). Jutro z rańca robię teścik, ale już nie mogę wytrzymać z nerwów:) Jakie Wy miałyście objawy? Mierzyłyście temp?? 3majcie za mnie kciuki!
 
Witaj polio105,trzymam kciuki za dwie kreseczki jutro.Ja z objawów ciążowych miałam,ból brzucha,podobny do tego "okresowego":laugh2:,więcej białego śluzu i powiększone piersi.
 
Witajcie z rana!
Polio trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci :-)
A jak tam samopoczucie dzis u Was? Jakies nowe objawy?
A ja mam problem z wieczornymi wzdeciami, brzuch mam jak balon i caly mnie boli. Macie jakies sposoby na to?
 
witam i ja:tak::-) ja to z objawow od razu mialam nudnosci gdzie nawet nie bylo mozliwosci zeby test cokolwiek pokazal poziej przeszly i teraz mam znowu+ pozytywny test wiadomo....choc mam niby ciagle 2-3 dni do okresu:confused:
 
Polio105 witaj i jak robiłaś test ,mam nadzieje że pokazał dwie kreseczki!!

Bellka ja własnie tez od wczoraj jakas wzdęta chodzę i nie moge się patrzec na jedzenie blee!
Dodatkowo właśnie wróciłam od lekarza i synek ma jakieś szmery w oskrzelach więc musimy posiedzieć w domku parę dni chyba oszaleje z nim bo to zywe sreberko!!
 
nikamo a mi jak narazie apetyt wzrósł i ciagle bym jadła.
polio a ja wchodze od rana i czekam na dobre wiesci a tu cisza :-(
 
jako marcówka 2012 chciałabym Wam życzyc pięknych 9 miesięcy:-)))
czas zleci raz, dwa... będzie kolorowo , zaskakująco... będa chwile niepokoju (najcześciej niepotrzebne) , ale i radości... to piekny czas. Życzę dużo zdrowia przyszłym mamuniom i maluszkom zamieszkującym Wasze jeszcze maleńkie brzusie:-)))) Pozdrawiam!
 
reklama
nikamo ja tez z moja siedze w domku raz w tyg w srody ja prowadzam do rzlobka:tak: prace mam na wieczory bo moj pracuje od 6.30 rano wiec tez z nia kisne w domku ciagle. jak bym miala na tyle kasy zeby ja poslac na min 3-4 dni to bylo by super a tak cisnienie mi ciagle podnosi:baffled: podstawia sobie schodki pod okno lapie za klamke i chce sie wdrapac na parapet albo skacze z rozbiegu na pilke taka duza do cwiczen:baffled: zawalu iedys dostane bo ma mase pomyslow akurat wtedy jak ja znikne do kuchni czy do kibelka:dry:
bellka ja tez jakos apetytu nie mam....z cora w ciazy niby jadlam sporo a schudlam 5kg:confused: a i tak dobilam koniec koncow +25:dry: jak teraz tez tak mi pojdzie to ja chyba za 100 lat zrzuce oponke;-):-) ale mam np chetke na ogorka zielonego kiszone mi nie smakuja a tyle lat juz jak nie tknelam ogorasa zielonego hehehe

no wlasnie poli0105 jak tam tescior??
 
Do góry