reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

ja mam pierwszą wizytę 6.02 ale ją mam umówioną na nfz od początku stycznia. Mam nadzieję na usg ale zobaczymy, a drugą już u mojego lekarza (prywatnie) 15.02 i wtedy dopiero się uspokoję :) mam nadzieję,że zobaczę już wtedy serduszko bo to będzie 6t1d a na tym samym etapie zobaczyłam serduszko w pierwszej ciąży :)
 
reklama
Cześć,

dzisiaj jestem 5t2d - termin ok 1 października.

21 stycznia - test pozytywny
29 stycznia - pierwsze usg - równo 5 tydzień - widać tylko pęcherzyk ciążowy (w macicy - co mój lekarz skwitował - na etapie tak wczesnej ciąży to najlepsza z możliwych informacja). Pęcherzyk ciążowy płaski, co mnie zmartwiło, ale lekarz nie robił z tego problemu - bobo jeszcze nie było widać, ale dostałam luteinę bo macica jest skurczona.

No i przedstawię się Paulina, 28 lat, Ełk, pierwsza ciąża

Mam dobre przeczucia :)
 
Ostatnia edycja:
A macie jakieś symptomy?

Ja mogę powiedzieć, że mam


  • nudności - czasami
  • wymioty - rzadko
  • wyostrzony węch
  • bolesne piersi i sutki - cały czas
  • ochota na colę - nie wiem o co tu chodzi - bo do tej pory nie przepadałam za colą no i jest strasznie niezdrowa
  • podwyższona temperatura ciała
  • lekkie wahania nastroju
  • ślinotok - nie wiem dlaczego i czy to ma związek
  • częste wizyty w WC (jakieś ciśnienie na pęcherz)
 
Call witaj u Nas :) Gratulacje :)

U mnie dziś 4tc więc jeszcze sobie poczekam, na pierwszą wizytę idę w 4t6d liczę,że zobaczę pęcherzyk chociaż bardziej zależy mi na badaniu kontrolnym i cytologii,bo od kontroli po pierwszej ciąży nie robiłam jej jeszcze(1,5 roku)
Drugą wizytę już u mojego lekarza prywatnie mam w 6t1d i mam nadzieję na serduszko. W pierwszej ciąży właśnie wtedy je zobaczyłam :)

Dziewczyny a pobolewa Was czasami podbrzusze? mnie raz po raz ale częściej to chyba przez wzdęcia ;)
 
Call witaj u Nas :) Gratulacje :)

Dziewczyny a pobolewa Was czasami podbrzusze? mnie raz po raz ale częściej to chyba przez wzdęcia ;)

Tak, mnie też często pobolewało, czasami kłuł jajnik (raz jeden, raz drugi), ale nie wiem czy u mnie te bóle podbrzusza nie były związane z samoistnymi skurczami maciy (lekarz przepisał mi luteinę na rozluźnienie macicy)
 
Matko ,aż ciężko uwierzyć ,ze już wkracza Październik 2013 !!! A Dopiero co zapisywałam się do października 2012 :))
Dziewczyny dużo ,dużo zdrówka i spokojnych 9 miesięcy :tak:

Życzy Październikowa mama 2012 ;-):-D
 
Call długo się staraliście ?

Ja podejrzewam u siebie termin na 10.10.2013 ale tak naprawdę mam nadzieję,że lekarz mi to ustali dokładnie, ponieważ u mnie były jaja z cyklem i ostatnią @ miałam 5.12.2012 a zaszłam w ciążę ok 16.01.2013 więc mam nadzieję,że lekarz mi ustali dokładną datę porodu :)
 
reklama
Mnie coś dziś brzuch pobolewa, ale mam nadzieję że po prostu tak ma być, bo dzidziuś się przyczepia :) u mnie najłatwiej wyznaczyć termin porodu, bo dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia. Nie wiem tylko czy po in vitro tak samo wylicza się termin porodu co w cyklu naturalnym. W kazdym razie jak tak samo to mam termin na 08.10.2013 :)
 
Do góry