reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam :) ja dziś oddałam krew na 3 weryfikację bety i muszę czekać na wynik do poniedziałku :/ masakra, ale powoli zaczynam wierzyć, że jestem w ciąży:)
 
reklama
Anna jesteś jesteś innej opcji nie widzę :) ja się zastanawiam czy z ciekawości nie powtórzyć za tydzień w piątek :)
 
Lussia widzę, że Ty masz już prawie 2 letniego synka :) fajnie, będzie miał rodzeństwo :) mi się marzy minimum dwójka, i to najlepiej z mała różnica wieku.
 
tak mamy małego urwisa :) mam nadzieję,że się ucieszy z rodzeństwa :)

anna na pewno tak będzie :) mi się marzy 3 dzieci, ale mój mąż to na razie nie chce o tym słyszeć :-)
 
Wiecie co, tak się zastanawiam kto zaklada glowny temat na cieżarówkach, czy to moderator czy my same musimy go założyć ?
 
Ja mysle ze podfora tworzy administrator ale tez sie na tym nie znam...
Ja dostalam dzis potwierdzenie pozytywnego wyniku z badania moczu wiec sie ciesze :) maz spytal czy w koncu uwierze ale ja dalej taka niedowierzajaca :)
 
Gratuluje :-D ja dziś się odważyłam zrobić siebie suwaczek ciążowy :sorry2: tak poza tym to od rana nie odchodzę o toalety :eek: odpadły mnie mdłości... Czuje się kiepsko, ale przynajmniej czuje że jestem w ciąży :tak:
 
Ostatnia edycja:
Oxiczka gratulacje :)
Anna cieszę się,że masz suwaczek. Ja jestem ciekawa jaki termin u mnie wyjdzie po usg :)

Jestem ciekawa kiedy mnie dopadną mocniejsze mdłości,bo teraz raz po raz mi niedobrze ;)

ja znalazłam jeszcze jeden test paseczkowy i zrobiłam :-Dna szczęście II krechy :)
 
hej dziewczyny, jestem z sierpniowek i jestem w szoku ze juz pazdziernikowe dzidzie wija gniazdka ^^ szybko czas leci :-p
uwazajcie na siebie, dbajcie i chuchajcie - ciaza to nie choroba, ale tez nie wolno byc zbyt frywolnym (teraz to juz wiem heh)

i forum napewno juz niedlugo zalozy wam moderator

:*
 
reklama
Lusia ale Ci zazdroszczę, że mogłaś zrobić sobie test... ja nie mam tu możliwości kupienia a chciałabym sprawdzić czy wszystko gra. Zreszta chciałabym mieć też jakaś pamiątkę, a taki pozytywny test to fajna pamiątka :) może jak wrócę do domu to sobie jeszcze kupię i zrobię.
 
Do góry