reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dzaga swojego czasu, jakies 6 lat temu bywalam co tydzien badz co drugi tydzien wlasnie w zalesiu gornym. Mialam z tamtad faceta ^^ uwielbialam chodzic tam nad wode...
 
reklama
Iguana a skad dokładnie ?? bo my niby Ursynów/Pyry/Dawidy ;]

Rajani ja jako dziecko tam jeździłam a pozniej z mężem choc przyznam ze ostatnio bylismy tam jak w poprzedniej ciazy byłam o_O
 
Czesc Dziewczynki.
Dawno sie nie odzywalam choc podczytywalam , byłam troche na mazurach u babci potem rodzinka u mnie byla. Pzeraża mnie wizja ile jeszcze rzeczy muszę kupić a funduszy coraz mniej. Chyba bede musiala karuzelke poki co odpuscic a tak sie na nią nastawiłam.
Dżaga i Iguana to też moje okolice troszkę ja najbardziej Raszyn i Dawidy ;)
:-)
 
Dżaga ja Słuzew Nad Dolinką :)

Malta moj tata był z raszyna dokładnie z nowogrocholic mieszkał na ul. Mickiewicza czy Sienkiewicza szczerze nie pamietam dokładnie bo bardzo dawno tam nie bylam w jego domu rodzinnym tam teraz została bratowa z dziecmi po śmierci dziadka i wójka:)

Rajani ja 12 lat temu w zalesiu górnym swoja osiemnastke robiłam :)
 
Ja rok temu jeszcze na służewcu mieszkałam ;]

rany ale jestem zmęczona... młoda właśnie padła ;] obejrzymy film i idziemy spać :D
 
Dzaga ja zawsze po sniadaniu spie osatnio takie okolo dwie godzinki drzemkii. Najchetniej to wogole bym spala... Jej dziewczyny przeciez za kilka dni juz wrzesien :o a mnoe dopadaja takie nastroje i mysli ze dajcie spokoj. Usiasc i plakac :/
Przerazenie bierze chyba gore czym blizej...

Co by tu robic... 20 godzina chyba prysznic i spowrotem do lozka...
Milego wieczorku wam zycze.
 
Ostatnia edycja:
Dzaga nie Ania nie, ale Ola ;)
Dziewczynki spać nie mogę a zmeczona jestem bujam sie tak od 5.40 i nie mam co ze soba zrobić bolą mnie plecy siniak na kolanu bo zaliczylam rog szafki i zaczyna mnie zloscic wszystko. :p SPaaaaac! :/
 
Mam znajomą z Twoich okolic co też ma termin na 9 października dlatego też myślałam że Ty to ona :)

mnie córka od rana wbijała nogi w plecy i tak codziennie.. spać nie mogłam w nocy tak do 2 a taka zmęczona byłam :szok:
oj tak ja też bym mogła przespać i przeleżeć caly boży dzień ale niestety przy dziecku nie ma tak dobrze.... a w przyszlym tyg są dwa dni adaptacyjne w przedszkolu i za 2 tyg już będzie codziennie chodzić :D
 
reklama
czesc dziewczynki....

widze ze wszytskie mamy problemy ze snem .... i tak rzeczywiście jeszcze troche i juz wrzesien....

podczytuje was ale ostatnio sił brak...

tak jak wiele z was przeraża mnie to że juz wrzesien jeszcze tyle do kupienia a funduszy coraz mniej...

ale co tam moje Darusia skończyła wczoraj 8 lat ... kiedy to mineło przeciez ja dalej jestem taka młoda heheheh
 
Do góry