reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam mamuśki...
U mnie też wiosna wróciła, o 7 rano 13 stopni na plusie...... Widzę że wątek odzieży i obuwia poruszyłyście....No w lato pewnie też nie będzie nam lekko w te upały, a znowu końcówka też będzie nieciekawa bo to już jesień będzie i kurteczek nam na brzuszku może brakować. Ja rodziłam w kwietniu, dwa dni po Wielkanocy więc nawet do kościoła w święta nie miałam w czym iść, przekichane:-(....



Agatka trzymaj się cieplutko, jestem z tobą....



Chyba zaraz na spacerek sobie pójdę taka piękna pogoda, szkoda w domu siedzieć.......



Trzymajcie się brzusie......:-)
 
reklama
ja już sobie płaszczyk na jesień kupiłam:p ostatnio znalazłam idealny:) grzybek :) pełno luzu na brzuszku:) wydałam całe 20 zł:p a jak nowiutki- szkoda wydawać majatek jak i tak na dlugo nam nie posłuzy


Agatka- ściskam:( strasznie mi przykro
 
Witajcie dziewczyny !

Jestem po raz pierwszy na tym forum. Ciesze się że jest temat mam październikowych, chciałam do Was dołączyć ;-), mój termin 19.10.2014, mam pytanko czy jest tu ktoś z Wrocławia ??
 
Ja też biegam po :tanich" sklepach. Narazie kupiłam sobie dwie tuniczki na lato....

Najwięcej będę musiała zainwestować w jakąś kreację na komunie córki....aż się boję pomyśleć...
 
Dzień dobry,

Niby słońce za oknem, ale rano zimno..brrr.. musiałam dzisiaj rano ubrać baletki, bo wczoraj sobie chyba trochę kostkę skręciłam i strasznie zmarzłam.
rjoanka - ja właśnie w zeszłym tygodniu sobie buty kupowałam i musiałam wziąć rozmiar większe, bo nie dało rady :(
Emilia - gotowane warzywa - bleee :baffled: Andrzej sobie często jakieś zupy warzywne robi i nie mogę z tym zapachem:no:
Ja jestem ostatnio chodzącym nieszczęściem :/ Byłam wczoraj u endo, zwiększył mi dawkę Euthyroxu, bo trochę za wysokie TSH wyszło. Za miesiąc następna wizyta. Ale był w przychodni nalot ciężarówek :) Bo to taki jeden dzień w tygodniu kiedy przyjmują ciężarne:-) A jak wracałam do pracy, to się chciałam zabić na dziurawym chodniku:( i od wczoraj mnie boli kostka. Wieczorem to ledwo chodziłam, ale rano było już lepiej:tak:Ech...
Cyntia - ja takie prawdziwe ruchy poczułam późno, gdzieś koło 20 tygodnia, ale ja mam na brzuchu trochę "warstwy ochronnej";-)
Monarti - ja sobie na jesieni kupiłam w bonprix taki fajny płaszczyk a la ponczo, więc będzie jak znalazł na końcówkę ciąży:tak: my mamy w pod koniec kwietnia wesele znajomych, więc też nas czeka:( ale już znalazłam sklep z super ubrankami dla dzieci; fakt, że ceny są masakryczne, ale mam ochotę szałowo wystroić Julcię :)
Mam nadzieję, że ta dzisiejsza pogoda się utrzyma trochę dłużej :)

Miłego dnia i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&
 
Ostatnia edycja:
mi doktorka dała skierowanie na badania prenatalne ale na NFZ- z racji straty, poronienia - mówiła, że mogę:-):-) je mieć za free, 28 marca się okaże:) u nas koszt tego badania to 400 zł
 
Ja właśnie dzisiaj zorientowałam się, że muszę kupić sobie płaszcz albo kurtkę na wiosnę. we wszystkich co mam nie dopinam się w biuście. Wam też tak biust urósł? Miałam z poprzedniej ciąży taki grzybek, ale przeszukałam cały dom i nie ma.
 
reklama
Hej, hej kobietki, ale się rozpisałyście, to chyba wiosna daje takiej energii :-)

rjoanka ale Ci zazdroszczę tej wizyty i że już masz przypuszczenia co do płci (oczywiście zazdroszczę tak bardzo pozytywnie i bardzo się cieszę :happy2:), ja mam genetyczne jutro i już wariuję, nie mogę się doczekać, a w nocy znowu miałam okropny sen, że coś się niedobrego stało z moją fasolką, brrr wolę o tym nie myśleć. Co do butów to słyszałam kiedyś taki dowcip że kobiety dlatego kupują je w dużych ilościach bo nawet jak przytyją to i tak buty będą dobre :-p jak się okazuje nie dotyczy ciąży hi hi. U mnie na razie w porządku z butami i z ciuchami, noszę wszystko to co do tej pory, choć płaskiego brzuszka to już oczywiście nie mam.

Dziś mam w planie wysprzątać całe mieszkanie i zrobić sałatkę na wieczór :) jak już będzie gotowa to wstawię przepis na wątku kulinarnym.

Miłego, wiosennego dnia laski!
 
Do góry