reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dreamgirl ale miałaś przejscia ma nadzieję ze limit wyczerpany i teraz bedzie wszystko co najlepsze.

Szczesliwa4 bardzo fajne podejście.

Akatsuki trzymaj się dzielnie!

Ale mam faze na slodycze. Caly czas bym cos jadla juz mam przygotowane lody bakaliowe na wieczór urozmaice sobie nimi prasowanie ;-)
 
Dziewczynki ja na szybko pisze z domu, pakuje sié do szpitala... Zle sie czulam wiec zadzwonilam do poloznej, okazuje sié ze mam cisnienie 146/96 i bialko w moczu czyli tak samo jak z Lari ... odsylaja mnie do szpitala :( z podejrzeniem stanu przedrzucawkowego znowu ...

Oj to nie dobrze, dawaj znac i trzymam kciuki za ciebie i malenstwo.
 
Akat trzymam za was kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło jak dasz rade to informuj na bieżąco

Lilolo fajnie ze udało Ci się załatwić sale, a dziewczynki są pod dobrą opieka i raz dwa się z tym uporaja

Wybaczcie taka moja mała obecnosc tutaj ale dopada mnie jakaś depresja albo coś :/

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry