reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
hejka :))

gratuluję rozpakowanym mamusiom :)

miałyśmy być październikówkami a jesteśmy w większości wrześniówkami hehe

my w sobotę wyszlismy do domu ale nie miałam kiedy napisać bo jeszcze się ogarniam i dochodzę do siebie. Prawie całą noc z sob na nd walczyłam z cycami bo miałam mało mleka a nie kupiłam mm i młody nie dał mi spać prawie wcale ale kolejna nocka była już oki. Zakupiłam herbatkę na laktacje i teraz mam nawał mleka. Jeszcze męczę się z bólem brzucha, przy każdym karmieniu czuję boleści a dziś dał znać o sobie hemoroid... ani siedzieć ani leżeć. jutro na szczęscie przychodzi położna i ściągnie mi szwy co poprawi moje samopoczucie o 100%. Także te pierwsze dni są dla mnie koszmarem ale na szczęście jesteśmy w domu :)

Mam nadzieję że szybko dojdę do siebie i wam poodpisuję :) trzymajcie się kochane
 
Akat, dorodne dziewcze z Nelki. Gratulacje!!!

Jak mnie swędzi brzuch [emoji24]

Odliczam juz dni do porodu. Czuje sie jak wypluty żelek. Godzina 22 a ja juz leżę i zaraz zasnę. Emerytka!

Dream, no to jeszcze pewnie chwile poczekasz... [emoji3] A miało pójść tak szybko i popatrz... [emoji5]️

Nie wiem co jeszcze chciałam. Dobranoc.
 
Dream, Chcialam sie dowiedziec co stosowalas do tej lewatywy bo sposobow jest duzo tylko zeby byl skuteczny.
Preparat kupiony w aptece - ENEMA. Dwie sztuki.

Dream, no to jeszcze pewnie chwile poczekasz... [emoji3] A miało pójść tak szybko i popatrz... [emoji5]️
No najwidoczniej poczekam, trudno. Już to chyba zaakceptowałam.
 
Lilolo rozumiem jak najbardziej :-)

Spojrzałam teraz na listę rozpakowanych i nie zdawałam sobie sprawy ze juz tyle :-o jeju nieźle szalejemy. Ja bardzo bym chciała wytrzymać do października, mam nadzieję że Zuza myśli tak samo :-)

Kurcze wogole nie jestem spiaca :-(
 
Rany, rany ależ dziś newsów!!!

Gratki, gratki dla wszystkich rozpakowanych, to się posypało ;)

Igem- dawaj znaka jak cosik :)

Miałam dziś akcję z tel. Myślałam że zgubiłam, dzwoniłam pisałam esy fo ew znalazcy, powiadomiłam ochronę na parkingu, namierzyłam po gps gdzie jest, już chciałam zdalnie wymazywać zawartość gdy się okazało że zostawiłam tel u mamy....taaaa....

Ciężki dzień był dziś ogólnie.... Chyba sił zaczyna brakować a planów masa....

Miłej nocki !
 
reklama
Witajcie z rana :-)
Dziewczyny czy ktoras z Was ma kombinezon dla maluszka? ja mam tylko taki jesienny fakt jest gruby ale na zime za cienki, ostatnio bylam w PEPCO i na dziewczynki sa przepiekne a na chlopcow okropne kolor jakby byl noszony kilka sezonow a ze ja bede miala synka to wyszlam z niczym :-( ogladalam w smyku i chyba tam kupie zeby moja myszka nie zmarzla na spacerkach tylko jaki rozm wybrac????
 
Do góry