reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dream to trzymam kciuki, by w nocy ruszyło tak jak sobie życzysz.

Mi prawie przez całą noc się śniło, że mi wody odeszły. Snów było kilka różnych ale dotyczyło jednego. I odczuwałam to jako koszmar, bo to było tej nocy (czyli z 5.10 na 6.10), a to jeszcze nie 37 tydzień. Wizytę mam w piątek łącznie z ktg. Mam nadzieję, że z porodem dzidziuś wytrzyma do 10.10 jak mi lekarka kazała.
 
reklama
Hej dziewczyny nie mam czasu być na bieżąco :( Bartus cudowny, ale leniwy mamy problem bo spadł sporo na wadze ; ( i nas dziś nie puścili do domu, noce przeżycia CAŁE BEZ POBUDKI NA JEDZENIE szok, to dziecko żyje miłością do mamusi ♡ Dziś go troszkę dokarmiam żeby waga podbiła ale już się boję :( bo on leniwy jest ale kupy wali. .. ehh nie wiem o co chodzi, a cycku pełne mam
Dziś tez budzik nastawilam i co 2,5 h będę go budzić i przestawiać do piersi, ewentualnie dokarmiac sztucznym

Sorki ze tylko o sobie ale sił mi już brakuje ... beczec mi się chce ze ta waga tak leci. ..

Trzymam kochane za Was kciuki, za każdą z osobna i wszystkie razem :) zaglądam co rusz i patrze która już rozpakowane, ale widzę mały zastój Hehe

Buziaki

Ja sie nie znam ale nam na szkole rodzenia polozna mowila ze noworodki do 10% masy ciala moga stracic po porodzie i to jest ok. Jak i rowniez ze przez pierwsze 10-14dni trzeba malenstwo wybudzac na jedzienie co 3-4h. Nie denerwuj sie sytuacja bo to przyniesie odwrotny skutek. Bedzie dobrze, dawaj moj piers ile sie da i nie poddawaj sie.
 
Evvula - gratulacje :-)
Dream - mieszkamy na wsi, policja to nich była milion razy wzywana i każdy z sąsiadów również składał donosy na posterunku, ale za każdym razem jest to samo, policjanci jak przybywają to pukają do nich, ale oni siedzą cicho w środku i się nie odzywają , policja wejść nie może, bo nic nie słychać i odjeżdżają. Podczas składania donosu na posterunku reakcja policjanta jest mniej więcej taka " Aaaaa, znowu oni hahaha " więc wiesz, frustracja wzrasta :-p Nikt nic nie zrobi dopóki oni się nie pozabijają lub mąż nie wytrzyma i któregoś z nich zabije więc perspektywa kojąca, heh.
 
Wirginia, Doris, Evula gratulacje:-)
Dream &&& żeby coś ruszyło, a ty w szpitalu jesteś czy w domu?
Chybra współczuję sąsiadów, nie potrafię nic doradzić. ...
A ja piekę, chociaż nie bardzo mogę jeść to co zrobię. ..
 
Ostatnia edycja:
Evula gratulacje :)

Doris teraz zadzialaj cos ze swoim i rano na porodowke :)
Ja zawsze rodzilam po seksie :D taki numerek przed przerwa w pologu :p
A moj M w robocie do 23 :/ jutro na 7 znowu tak go szef uraczyl
Ale juz nie biore do glowy drzewka sobie leżą i czekaja a ja szyje kocyk dla bobasa w ramach odstresowania sie :)

Asmi niezle sny :)
 
Hej Dziewczyny!!!!

Ja tez w dwupaku z moja KINDER NIESPODZIANKA :-)
z jednej strony juz bym chciala byc po... ale porod mnir przeraza i oczywiscie kazdy mi radzi jak mam rodzic czy ze znieczuleniem czy bez i samama nie wiem co mam robic. Jutro mam wizyte i spytam sie mojej gin jak to naprawde dziala u czy nie opoznia akcji porodowej.

GRATULACJE DLA DZISIEJSZYCH MAMUSIEK !!!!
Niech dzieciatka zdrowo sie chowaja :-)

Mnie dzis krocze cale boli i krzyz czuje ze juz blisko ale jeszcze nie ma 37 t.c.

SPOKOJNEJ I PRZESPANEJ NOCKI DLA WSZYSTKICH
 
Takie tam...
 

Załączniki

  • 1444156844678.jpg
    1444156844678.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry