reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kitek wielkie gratulacje - doczekalas sie i Ty!! :*
Kto nam zostal do rozpakowania jeszcze??

Ja dzisiaj jakos sie trzymam, Dopiero dziewczyny zasnely. Nelka sie wsciekla dzis i do 14 praktycznie tylko na rekach chciala byc albo dziki placz. chyba sprobuje z innym mlekiem choc nie jestem przekonana ze to kolki, bardziej jakas potrzeba bycia przy cycku.
Macie tak ze podczas karmienia mm dziecko ulewa bokiem mleko? Mojej ciekanie po buzi tak ze pielucha po karmieniu do prania, sprawdzalam nawet czy smoczek nie ma dziurki za duzej ale jak byk pisze ze od urodzenia do 3 mscy ...

Co do malej roznicy wieku, to u nas jest 26 miesiecy. Chcielismy odstep dwuletni, jak bardzo staralismy sie o dziecko to Lari miala okres bycia lodkim paczusiem. Odkad zaszlam w ciaze rozbrykala sie. pewnie gdybym nie urodzila to bym miala grube opory zajsc w ciaze teraz. U mnie tak jak u Mrowki,pierworodna nie jest latwym dzieckiem, jest hiperaktywna, wymaga duzo milosci i uwagi, miewa glupie i niebezpieczne pomysly, ciezko jest ja zajac zabawa... Staram sie jak moge sprostac jej potrzebom wychowawczym, ale nie jest latwo, Mam nadzieje ze Nelka bedzie bardziej prosta w obsludze bo nie wiem czy mi sil wystarczy na dwa takie huragany.

Ciekawa jestem jak dzis bedzie z nastrojem, wczorajsza noc nie nalezala do latwych. N zasnela ok 1:00, mnie rozstroj jelit zerwal z lozka o 2:30, pozniej N karmienie o 4:00 a o ^:00 L wpadla do sypialni i tyle spalam. Funkcjonuje dzieki konskiej dawce kofeiny i milosci rodzicielskiej.

Dwojka malych dzieci to jednak hardkor.
 
reklama
Kitek jeszcze raz Gratulację !!!

u mnie nie było ciężko przy 2 małych , może dlatego, ze starszy jest bardzo grzeczny i ułozony
chłopczyk, średniak go nasladuję ,ale on ma już troszkę trudniejszy charakter, gdyby teraz było mnie stać finansowo
to zdecydowałabym się za parę miesięcy na kolejne dziecko, zeby znowu była taka mała różnica pomiędzy dziećmi,
 
Mnie się wydaje,że kluczem jest to,żeby chociaż jedno z dwójki dzieci (mam na myśli te o małej różnicy wieku) było grzeczne. Wtedy to się daje jakoś okiełznać. U nas np dziś dzień był ok - Olusia jak zwykle i Filipek był grzeczny, dużo spał,ładnie jadł. Dla porównania wczoraj był istny armagedon, bo mały darł się przez większość dnia. Po nieprzespanych nocach i takim dniu to ze zmęczenia chodzę do tyłu. Ale wystarczy,że F jest spokojny i całkiem inaczej funkcjonuję. A teraz to jest jeszcze ok - bo nasze październikowo-wrześniowe dzieci są jeszcze mało aktywne. A jak zaczną się przemieszczać, być bardziej świadome świata to się zacznie dopiero...
 
Kitek gratulacje bidulko napewno Cię wymeczyli ale najważniejsze że już po wszystkim.

Kamila chyba zostaliśmy tylko we 2 :-(

Ja na dziś mam termin i nic się nie dzieje. Na dodatek zawialo mi prawa stronę od szyji aż do klatki piersiowej i boli jak cholera co mam robić? ???

Miłego wieczoru laseczki
 
Iga, Kamila jeszcze ja jestem ;( byłam dzisiaj znowu na ktg i wizycie w szpitalu, rozwarcie na 2 palce więc to chyba 4 cm? Tak wyczytałam w internecie. Ale nadal skurczy brak pewnie na przekór urodzę w niedzielę.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry