reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Malinka - ojjjj bardzo Ci współczuję sytuacji, widzisz jak to jest, nigdy nie można sobie pomyśleć, że jest dobrze, zawsze coś, no zawsze. Ja szczerze mówiąc dziecka chyba bym nie brała na pogrzeb, bo przynajmniej jeżeli o moje chodzi to nie wiadomo jakby się zachowywało. Ale z drugiej strony wiem, że ja na pewno bym chciała iść na pogrzeb babci i jeśli nie miała bym z kim zostawić boba to po prostu bym go wzięła. A Ty rozumiem, że nie masz z kim zostawić? Trzymaj się kochana .

My chcemy jutro pierwszy raz wyjść z bobem na spacer, na jak długo wychodziłyście na początku z bobasami i w co go ubrać w taką pogodę, jak myślicie ?
 
reklama
Chybra my pierwszy raz byliśmy na 40 min. Teraz spacerujemy prawie dwie godz. Ja zakładam body rajstopki welurowa bluzeczke i na to kombinezon. Przykryta jest polarowym kocem i osłonka of gondoli. Wychodzimy kolo 13 wtedy jest najcieplej.

Malinka ja bym nie brała. U nad dzieci które nie są ochrzczone nie bierze się na cmentarz.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Malinka ja bym nie brała. U nad dzieci które nie są ochrzczone nie bierze się na cmentarz.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Czy to znaczy,że jeśli ktoś nie miał chrztu w dzieciństwie to nie może wchodzić na cmentarz? A może cmentarze są tylko dla chrześcijan do odwiedzania? Kocham wiejskie zabobony...

Malinka - wyrazy współczucia z powodu śmierci babci
[*] Gdybym ja była w podobnej sytuacji to wzięcie dziecka ze sobą uzależniłabym pewnie od stanu zdrowia i pogody... Choć pewnie wolałabym nie brać ze sobą malucha,żeby móc skupić się bardziej na uroczystości i pogadać z rodziną,a wiadomo - takie dziecko może utrudniać. Gdybym jednak z powodu malucha miała nie iść, a zależałoby mi, to wzięłabym go jeśli będzie ciepło itp.
 
Mrówka to nie chodzi o zabobony tylko o wiarę.
A poza tym teraz na cmentarzu jest kupę smrodu jutro zaduszki i chociażby ze względu na to maluszka bym nie brała.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Mrowka ja tez juz zakonczyłam rozmanaznie się, 4 wystarczy,

Renia o co chodzi z tym, ze nie bierze się dziecka na cmentarz jak nie ma chrztu?
wiara katolicka na to nie pozwala? jestem katoliczką ale przyznaje, ze pierwsze słyszę,
mam znajomą co pochodzi z gór to oni nie biorą dziecka na zwnątrz aż do wiosny i nie wazne kiedy się urodzi
np jej córka urodzona we wrzesniu na dwór wzieli na wiosne pierwszy raz , dla mnie istna głupota

malinka jak nie masz z kim małej zostawic i pogoda będzie ładna to ja bym ją wzieła
 
So_happy dokładnie to nie wiem u nas tak się przyjęło ze na cmentarz się nie chodzi ale dlaczego nie pamiętam musze mamy zapytać.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć

Kitek gratulacje! Daria bardzo ładne imię.

Malinka współczuje straty [*] co do pogrzebu to lepiej iść samemu żeby spokojniej przeżyć pogrzeb ale jak nie ma możliwości to mała zabierz

Evula pokaz chustę? Jaka masz? Zdjęcie poproszę otulonego maluszka. Ja nosiłam dziewczyny. Mam już upatrzone chusty Ale nie mogę się zdecydowac która ;) w poniedziałek idę na spotkanie w sprawie chust i wtedy wybiorę

Wg mnie tez jest jedna z najwspanialszych rzeczy jaka mogą dać rodzice dziecku to rodzeństwo. Pomiędzy moimi dziewczynami jest 16miesiecy różnicy i szczerze to pierwsze pół roku z dwiema to był mega hardcore. Teraz to wszystko procentuje, one bardzo dobrze się dogadują, są za sobą, bawią się razem ale i kloca jak to siostry. A jak dzieci razem się bawią to rodzice maja chwile dla siebie ;) kiedyś tez myślałam ze fajnie by było mieć właśnie 2 Takie parki dzieci ale już trochę z tego wyrosłam ;)

Byliśmy wczoraj u lekarza . Mały pięknie przybrał i wazy już 3900g, te widzenie na cycu daje efekty ;) generalnie wszystko dobrze, jedynie mamy przejść się kontrolnie do neurologa ponieważ mały obraca głowę w jedna stronę. Mamy tez zaplanowane szczepienie na 1grudnia. Jeszcze muszę przemyśleć jakie dokładnie. Dziewczyny szczegółami ta 6 w 1, teraz bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam i czytałam o tej 5 w 1, poza tym zastanawiam się jeszcze czy na pneumokoki zaszczepić a Wy jak ze szczepieniami? Ostatnio kontrowersyjny temat ;)

Zazdraszczam długich przerw w nocy, u nas niestety conajmniej 3/4 pobudki na karmienie i daje mi to popalić. W tym tygodniu mały spał ze mną w łożku i było lepiej. Nie chce go do tego przyzwyczajać ale moja wygoda bierze górę.
 
reklama
Julisia u mnie to samo noce masakra mała budzi się co dwie godz. Tez śpi z nami bo wtedy szybciej usypia i ja się wysypiam.
W dzień śpi tylko trzy razy ok 10-12:30 potem na spacerze od ok 13-15 a potem 16-18:30.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry