reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Kornelcia gratulacje!! Zdrówka dla Was.

Dream- Julia będzie jedynaczką, bo ja psychicznie myśli o porodzie już teraz bym nie zniosła. Po za tym wcześniej tez mówiłam, że chcę jednego szkrabka.
 
Julisia idziemy jutro pępek pokazać doktorowi. Na pierwszy rzut oka pępek wygląda ok, ale jak rozchylę to w środku jest takie żywe dalej, ropy nie ma, zaczerwienienia nie ma. Zobaczymy co powie. Chusta super.

Kornelcia gratuluję.
 
Julisia idziemy jutro pępek pokazać doktorowi. Na pierwszy rzut oka pępek wygląda ok, ale jak rozchylę to w środku jest takie żywe dalej, ropy nie ma, zaczerwienienia nie ma. Zobaczymy co powie. Chusta super.
O, to napisz co Ci powie - u nas podobnie ten pępek wygląda. Dzisiaj sobie odpuściliśmy kąpiel, aby go nie zamoczyć i trzy razy dziennie przemywamy spirytusem na patyczku do uszu. Dokładnie w środku przeczyszczam. A mimo to nadal ten pępek nie odpada wrrrrrr
 
reklama
Kornelcia gratulacje! !!
Julisia fajna chusta...
Nie wiem czy i ja nie będę zmuszona pomyśleć o chuście bo młoda nie ma zwyczaju leżeć i patrzeć. .. spokojna jest jak śpi, cycuje lub ma smoka w buzi... a tak to ryczy... obawiam się ze nic nie zrobię jak przyjdzie mi z nią zostać samej. ..

Aga ja też po pierwszym porodzie mówiłam że nigdy więcej. .. ale dosyć szybko się z tego wycofalam. .. wierzę, że możesz zwyczajnie nie chcieć mieć więcej dzieci tak jak ja nie chce i nie planuje trzeciego... ale i tak boje się że mi się znowu instynkt odezwie. .. a mąż jest zdecydowany na wasektomie. ..
 
Do góry