reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Mrowka!!!!!
Piękny Twój film aż się wzruszyłam! Normalnie wanna "ryczu" popłynęła z moich "oczów"!!!! Ach, szkoda, że ja na takie cudo nie wpadłam i nikt mi tego nie zaproponował! Normalnie będę oglądać w nieskończoność! Brawo wy!
Kochana ja pierwszy filmik z Olusią miałam zawsze w sygnaturce i jak zapowiadałam,że będę robić drugi to zachęcałam Was do robienia sobie takich pamiątek :-) Bardzo mi miło,dziękuję :-) W razie trzeciego brzdąca służę pomocą doradczą w zrobieniu filmu :-) Co prawda do ideału brakuje wiele...chyba bym musiała z pięcioro dzieci mieć,żeby było w miarę,ale na takim amatorskim poziomie to mogę coś tam pomóc :-) Fajnie,że bioderka wyszły dobrze! Jak sobie myślę o tych szelkach co je trzeba dzieciom z dysplazjami zakładać to mi żal się ich robi strasznie. Powodzenia jutro u chirurga!!!
 
Kasik mały waży w porządku, bo 5700 a urodził się 3500. Tylko przez ostatnie 2 tyg przytyl tylko jakieś 150-200 gra


Aha bo nie dopisałem, butla raz dziennie na noc
 
Ostatnia edycja:
mrowka super filmik, rewelacja, świetna pamiatka

dream trzymam kciuki za jutro

moj Alex tylko na kp robi koło 5 kupek dziennie, ale wodnistych,
na wadze przybiera az za dużo ma niecałe 2,5 miesiaca waży 6800
 
Wy dziewuszki piszecie o przybieraniu maluszków, a ja nie mogę o tym napisać :-p Dopiero się cokolwiek dowiem jak na szczepienie pójdziemy za ok 1,5 tygodnia. Ale fakt faktem widać różnicę ogromną, według mnie rośnie mały potworek w oczach ;-) Dzisiaj marudził od 14 do 18, ale kolki nie było. Wydaje mi się, że płaczu, a właściwie takiego kwilenia używa jako broni czy po prostu, bo wie, że może i że muszę zareagować. Już cwaniak się zrobił i szantażysta normalnie.
Dzisiaj już udało mi się poćwiczyć ( zaczęłam od Angeliki https://www.youtube.com/watch?v=4mrHF7KhH8E ) i nic na dole nie cieknie niepożądanego na szczęście i nie boli. Może powoli wrócę w końcu do mojego ukochanego zajęcia odstresowującego :tak: Wyszłam również na wieczorny spacer do sklepu i spytałam męża czy brać parasolkę, powiedział, że nie i wróciłam jak bałwan zasypana heh. Kocham śnieg :-)
Miłej nocy ;-)
 
Cześć dziewczyny!

Mrowka super filmik, świetna pamiątka!

Obrzydzilyscie mi jajecznice [emoji39] mój tez mi takie serwuje z 4-5 razy dziennie

Eli a nie masz przypadkiem anemii? Spadek żelaza po porodzie i w czasie kp jest bardzo często i to może być przyczyna osłabienia i omdleń. Ja tak właśnie mam i cały czas żelazo biorę.

Dreamgirl trzymam kciuki!

Próbuje żeby mały zasnął sam w łóżeczku, do tej pory zawsze zasypiał u mnie na rękach teraz go trochę pobujalam i odłożyłam, kołysanka leci i na razie spokojny. Fajnie jakby tak sie nauczył. Mamusine synek odciążył by trochę moje ręce.

Nie mogę sie napatrzyć i natulic tego mojego slodziaka, normalnie zjadłabym go [emoji7] a te uśmiechy to już w ogóle miodzio [emoji7]
 
czesc z tą jajecznicą to dobre mnie nie ruszają takie rzeczy na szczęście .Julisia zrobiłam wyniki i hemoglobinę mam 13 biorę helafer forte cały czas u mnie to powracający problem z wątrobą i glukagonem mam za niski cukier od dziecka z tym walczę .Spróbuje jeszcze pić glukozę może to coś da .
Jutro ide do pediatry zobaczymy jak mała .Czy wasze dzieci tez dziwnie charczą tak ze środka a kataru brak ? To takie chrumkanie szczególne rano .
 
Hej Kobitki :)

WP_20151105_002.jpg

Witamy się porannie, póki mamy chwilę drzemki ;)
Dziewczyny! Wpadam pochwalić się drugą - i ostatnią już ;-) - częścią mojej superprodukcji filmowej :-) Oto historia jak na świecie pojawił się Filipek :-)
https://youtu.be/ZkiaqbcRHwA

Mrowkaa, chylę czoła... piękny film :) Nie pisz, że to ostatnia produkcja, rób takich więcej :)

Mrówka filmik superowy.

A ja się pochwale, że dziś w nocy Igor przespał pierwszy raz 6 godz. spał od 21 do 3.25. Boże.. żeby mu tak zostało.

Miłego dnia (czyt. bez kolek) Laseczki.

Evula, życzę aby tak było :) Moja Frela max 3,5h śpi.


Tak mnie filmik Mrówki zachwycił, ze zapomniałam Wam napisać, że USG bioderek oki :-)

Jutro ważna wizyta - u chirurga urologa w związku z wodonerczem. Także raz jeszcze niechże ktoś trzymie kciukasy!

Dream, dobrze, że bioderka w porządku i &&& za dzisiejszą wizytę. Ja mam bioderka w piątek, już czuję jakiś niepokój.

Tak czytam o tych kupkach, mój tylko robi jedna dziennie i to zupełnie wodnista i słabo ostatnio Przybiera. Nie woem Cy to moja psychika tak oddzialowuje na pokarm, bo już mam dosyć karmienia czy co tam się innego dzieje, ale chuba przejdziemy na butle, bo po niej to chociaż mały zasypia ładnie

Dolga nie poddawaj się, ja też walczę, mimo iż mm jest bardzo kuszące... Mnie się w ogóle wydaje, że ja źle Małą przystawiam, bo ból czasem dość dotkliwie wyczuwam. Kupiłam nakładki z Aventu, ale jakoś nie potrafię z nich korzystać. Testuję już 3 rodzaj herbatek, a do tego czeka jeszcze Bocianek. Zażywam "Lactinatal", a moje dziecko i tak jak słabiej mu mleko leci to "gryzie" i "ciągnie" moje sutki. Wierz mi, że ja też mam powoli dość. Do tego presja Ł. mnie dodatkowo dopala.

mrowka super filmik, rewelacja, świetna pamiatka

dream trzymam kciuki za jutro

moj Alex tylko na kp robi koło 5 kupek dziennie, ale wodnistych,
na wadze przybiera az za dużo ma niecałe 2,5 miesiaca waży 6800

So happy, nie wiem czy dobrze kojarzę, ale Twoje dziecię nawet w brzuszku przodowało z wagą?! ;)



Laski, używała któraś Procto-glyvenol na hemoroidy? Doleczyłyście tym środkiem?

Miłego dnia Dziewczyny :)
 

Załączniki

  • WP_20151105_002.jpg
    WP_20151105_002.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry