reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A co do spacerówki to mam w planach tak za miesiąc założyć bo mamy wózek 3 w 1
Narazie nie ciągnie go do siadania więc gondola jeszcze jest ok.
Chociaż czasem widzę że na spacerze mu się nudzi i chciałby oglądać świat
 
reklama
U nas już się unormowalo na 3x30 minut, nawet na spacerze nie chce spać już dłużej, to wtedy otwieram budkę i ogląda drzewa ;) nie wiem nie zabiera się na razie do siedzenia ale mam nadzieję że za miesiąc się przesiadziemy ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to u mnie tak podobnie 3x30-40 minut ;-) Śliwka zazdroszczę takiego długiego snu... Mamo jakby Borys spał chociaż 1,5h to byłoby pięknie B-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do gondoli to my mecze długo będziemy raczej w niej jeździć ;-) Jeszcze wcale nie myśli o siadaniu wiec jeżeli będzie się nudził to mu tylko wyżej zrobię oparcie w gondoli i tyle ;-) chce przełożyć go tylko wtedy jak będzie sam siedział bez podparcia :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też jeszcze zębów nie ma ale już zaczynają wychodzić powoli. Cały czas się slini wszystko zawsze mokre. Co Tylko się da to włada do buzi. Ręce , nogi ostatnio spodobały jej się kable więc trzeba chowac je przed nią żeby ich nie widziała ;D
 
Moja spi po 20-40 min trzy razy dziennie. Chyba bym sie zanudzila gdyby spala 3h :pbod urodzenia spala tak tylko 2 razy i to zaraz gdy wyszlismy ze szpitala. Tak to po 15/20 minut
 
Bez kitu. Mój chlop wziął Klare na godzinny spacer w sobotę i nie wiedziałam co mam robić z tym wolnym czasem ;)
Przez pierwsze 2 tygodnie życia moja mała w zasadzie tylko jadła i spała, chyba wyspala się na zapas ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
W jakich pozycjach zasypiaja/śpią wasze maluszki?
U nas od paru dni Leos zasypia na boczku, i tak się zastanawiam czy się nie przekręci na brzuszek
 
Do góry