reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzis prawie dostałam zawału, odebrałam wyniki i okazało się ze mam dodatni wynik toksoplazmozy a dopiero później doczytałam ze tylko IgG jest dodatnie. AleTylko martwią mnie wyniki moczu bo mam za wysokie ph i obecne białko i bakterir w moczu a wizyte mam dopiero za dwa tygodnie i niewiem co robić. :confused:
 
reklama
A ja zazdroszczę wszystkim dziewczynom w domu, ja dopiero niedawno wróciłam z pracy, zjadłam obiad i mam teraz 5 minut dla siebie...
 
Hej babubuszki .za czesto tu nie bywam ale staram sie podczytywac was.ja jutro mam wizyte az sie boje.mdlosci zaczynaja zanikac uff na szczescie.Ann z chelma pochodzisz z tego co wyczytalam .ja tez pochadze wlasnie z chelma fajnie spotkac tutaj kogos z swoich stron.
 
Anieok super, ze wszystko ok.

Stonka internista wg mnie.

Aria jakie slodkie oswiadczyny.

Liv ja bym sie bala nie rodzic w szpitalu. To szpital uratowal mi i dziecku zycie.

Ja w pierwszej chodzilam na nfz i sie zrazilam
 
Do wszytskich zamartwiajacych się na zapas, tak jak ja. Hehe glowa do gory. U mnie w 5 tyg byl tylko pecherzyk ciazowy,nawet bez ciałka zoltkowego. Natomiast dziś jestem cała w skowronkach moj czlowieczek ma 1.4cm, serduszko bilo 166na min.8tydz z om,7w5d z usg. Założyli mi karte ciąży termin z om mam na 19.10,natomiast z usg 21.10. Poplakaĺam sie ze szczęścia słysząc seruszko. Prenatalne to chyb juz standard albo dobry biznes,bo tez dostalam skierowanie na 14.04 test papa i usg 400zl.oczywiscie zrobie dla swojego spokoju.

Jaguś 3maj sie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry