reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Liv a ty się urodzilas w NL?
Jak trafisz w 10 min na stół to nie najgorzej to wymyślili.
U mnie z libido wręcz przeciwnie. Ciągle mdłości i zmęczenie nie pomagają. Liczę na poprawę w drugim trymestrze. Pamiętam że w pierwszej ciąży miałam tak jak ty a teraz totalnie na odwrót :-(

Joani czekam jak nasze bobaski wyglądają :-) :-*

Marlenka aa to raczej na pewno się nie znamy. No ja rocznik 90 i znałam jedna Marlena która była z mojego roku i mieszkała w bloku obok. Ale nie za bardzo się lubilysmy ;-) Powodzenia na wizycie :-) będzie dobrze.
 
reklama
Mam już wyniki markerów. Ryzyko zachorowania na raka jajnika niskie, he-4 w normie, ale CA125 wzrosło z 87 do 216. Wysłałam maila do ginekologa i czekam co dalej, mam nadzieje, że to od ciązy, endometriozy.

Mi się za to spać chce i zawartość żołądka czuje w uszach.
 
Marzycielka daj znać co ginekolog powie, mam nadzieje ze wszystko ok bedzie. Ann ja. 1 ciąży miałam to samo, libido mega wysokie, a teraz jak mnie muli to jest to ostatnia rzecz o jakiej myśle [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ann.ja od paru lat mieszkam w chelmie .wczesniej okolice chelma.ale chodzilam do szkoly sredniej nr 4na reformackiej.moj rocznik to 85.dzisiaj wizyta .troche sie boje a z drugiej strony ciesze oby wszystko bylo ok.

Powodzenia :) ja też mam dzisiaj wizytę i z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej się martwię czy na pewno wszystko jest ok.

Mam już wyniki markerów. Ryzyko zachorowania na raka jajnika niskie, he-4 w normie, ale CA125 wzrosło z 87 do 216. Wysłałam maila do ginekologa i czekam co dalej, mam nadzieje, że to od ciązy, endometriozy.
Mi się za to spać chce i zawartość żołądka czuje w uszach.

Marzycielka super że ryzyko niskie !!!

Marzycielka daj znać co ginekolog powie, mam nadzieje ze wszystko ok bedzie. Ann ja. 1 ciąży miałam to samo, libido mega wysokie, a teraz jak mnie muli to jest to ostatnia rzecz o jakiej myśle [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Larkaaa jeszcze trochę i wszystko minie :) u mnie już prawie koniec 11 tygodnia i samopoczucie o wiele lepsze niż jeszcze 2 tygodnie temu. Myślę że już niedługo wynagrodzę mężowi te kilka tygodni :-D:-D:-D:-D
 
Marzycielka, daj znac co i jak. Mam nadzieje, ze wszystko ok.

Ann, ka sie urodzilam w Polsce, w Holandi leci mi dopiero (albo az) 13 rok ;)

Neilaaa, musi byc dobrze. Nie martwimy sie, bo to niedobrze dla dzidziusia :*

Dziewczyny pociesze Was, ze mi dopiero w tym tyg. libido sie nawrocilo, takze spokojne, co sie odwlecze to nie uciecze :p




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Marlenka powodzenia! :)
Neila powodzenia! :)
Marzycielka daj znac co lekarz powie: )
Ja juz sie cieszylam ze mdłości przeszły a dzis rano po otwarciu lodowki wylądowałam twarza w twarz z kibelkiem:/ noo ale coz mam nadzieje ze w 2 trymestrze wszystko wwroci do normy:) a libido hmm.. raz jest raz go nie ma chodz wczoraj sie dzialo:D
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyte.

Witam sie z kawka I sniadaniem. Jeszcze w lozku :-)
Zaraz sie zbieram I na.15 do.szkoly. Kto mnie namowil.na.kolejny kierunek :-[
 
reklama
Laski czy wy tez macie takie problemy ze spaniem? Ja to sie krece wierce jak juz zasne to za chwile sie budze mdlosci mam nawet w nocy caly czas mi duszno oszaleć idzie.
A co do libido ja tez mam mega ale jakos tak sie cykamy. Wy tak normalnie sie kochacie bez oporu?Pytam powaznie bo ja juz wytrzymac nie moge
 
Do góry