reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ale się działo od wczoraj ☺co do teściowej to moja potrafi nie oddzywac się 2 miesiące a mieszkamy od siebie 3km

@ala0102 moja też :) może nie na 2 miesiące ale potrafi focha giganta zarzuć i to o błachostki np. spóźnimy się do niej na obiad 10 min, umawialiśmy się na 14 a jesteśmy 14.10 i już foch. Szkoda gadać. Już nawet mówimy że będziemy między 14 a 14:30 ale dla niej to i tak oznacza że będziemy na 14.
 
reklama
He he moją nic nie interesuje ani my z mężem ani moje dziecko ale wkurza mnie to że jak są świętą to przy całej rodzinie mówi że moje dziecko jest jej najważniejszym wnukiem bo jest najstarszy . Nóż się w kieszeni otwiera jaka jest fałszywa .
 
Papciorkowa :-[ bedzie dobrze

Persea moja napewno nie :-) za sympatyczna jestes :-)

Madziula ja naturalnie niestety nie

Asik masz racje nie wklejaj :-) bo w kompleksy wpadne :-)

Martusia witaj

Ann znow sie z toba zgadzam :-)
My jak przechodzilysmy na zamkniety to nagle odezwalo sie chyba z 20 babeczek ktore czytaly nas cala ciaze. Nie przyjelysmy takich. Pozniej dodalysmy dwie ktore ciagle pisaly na glownyn

Pozdrawiam wszystkie podczytujace :-) odezwijcie sie. My nie gryziemy :-)
 
Kochane a jak będziemy weryfikować ...ja jestem ewenementem bez insta fb i innych takich. Mam konto google i tam mam kilka zdjęć ale tylko widoczne dla rodziny i znajomych
 
Mnie to raczej nikt nie podczytuje. Ostatnio moj R. zagladal mi przez ramie, ale niewiele z tego mogl zrozumiec ;)

Papciorkowa, jakies wiesci?

Asik, gdzie chowasz Tego bobasa? Ja wlasnie zmowilam spodnie ciazowe, bo jeszcze tydz i swoich zwyklych nie dopne. Strasznie szybko to idzie teraz.
 
ruda1991 - no coś Ty, ja mam cellulit i mega rozstępy na nogach, wstyd mi w krótkich sukienkach chodzić (kiedyś jako dziecko miałam zatrzymaną wodę w organizmie bo nerki mi słabo pracowały i mocno spuchłam, dopiero po czasie lekarze stwierdzili że to może coś nie tak w organizmie i wyszły problemy z nerkami, później po lekach nagle schudłam a kompleksy zostały).

Liv_NL - w kręgosłupie :D tak mój lekarz mówi :p ale ja ponoć mam cofniętą macicę - tak jak pisałam wcześniej, więc u mnie inaczej będzie to widać.
 
reklama
Ruda dziękuję :) Dla mnie jest jasne, że w internecie zawsze zachodzi niebezpieczeństwo, że to co udostępniamy może zostać niefajnie wykorzystane ale trzeba minimalizować ryzyko. Mnie raczej nikt nie czyta. No musiałby mieć bardzo nudne życie, żeby szperać w moim jeszcze nudniejszym. W sumie to by mi to schlebiało :D
 
Do góry