reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ruda, jestes zdecydowanie na prowadzeniu :) Moze urodzisz w moje urodziny :) jest jeszcze opcja, ze ja tez urodze w swoje urodziny. Ale by bylo:shocked2:
 
Ale jaja albo jestem jakas glupia bo to niemozliwe ale od dwoch dni jak leze zazwyczaj wieczorem cos mnie kluje leciutko w macicy i jak przykladam reke to czuje takie bulgotanie nie wiem jak to nazwac dziwne uczucie hehe ale to niemozliwe zeby w prawie 13 tyg cos juz maluszka bylo czuc?
 
Persea tezvtak myslalam az ktoregos razu szwagierka slowo w slowo powiedziala moj post. Kopara mi opadla.

Aria nie mam jak bo korzystam tylko z telefonu

Liv malego przenosilam 5 dni. A kiedy masz urodziny?
 
Ja w 1 ciąży czułam w 16 tyg pierwsze motylki ;) a ponoć w drugiej szybciej ... wiec kto wie
.. a to twoja pierwsza ciąża czy kolejna bo trochę się gubię. ...

PS. Troch e chciałam dodać do listy... napiszcie mi na priv imię wiek miasto która ciąża ile dzieciątko ... jeśli chcecie to także info ile aniołków. Po bawię się trochę ;)
 
Bulisia to pewnie jelita ;) choć niekiedy szczupłe mamy szybko czują.

Ja tam do końca za zamkniętym teraz nie jestem. Ogólny wtedy umiera. A właśnie zawsze można wstawić foto brzucha bez twarzy ;)
Mnie byście mogły np. Teraz weryfikować po tłuszczu.
I ehhh chyba moje dziecko miało jednak jelitówke, albo bigos mi zaszkodził. Wymiotuje od 1 w nocy. Spać nie mogłam. A mała najlepsza, budziła się i śmiała z miski.
Choć w ciąży z małą w tym samym tygodniu zareagowałam identycznie na kapustę gotowaną.
Papciarkowa trzymam kciuki :*
 
Wlasnie u mnie tak smiesznie ze jelita przesunely mi sie doslownie do granicy majtek i sto procent to nie jelita bo to jakby nad spojeniem. Nie wiem moze to torbiel pojecia nie mam. To moja druga ciaza ale pierwsza stracilismy a i jestem dosc szczupla i niska
 
Ja tam skitralam się jak tylko mogłam z prywatnościa a i tak mam schize że ktoś mnie rozpozna po tym co piszę. Kiedyś całkiem przypadkiem w ten sposób natknelam się na kuzynkę - nie dość że opisywala sytuację rodzinną która doskonale znałam, to jej nick był zlepkiem imienia i nazwiska :D. Oj, naczytal się wtedy człowiek jak głupi i to mega intymnych spraw. Obiecałam sobie wtedy, że nigdy tego błędu nie popelnie, więc póki nie zamkniemy, to sensacyjnych wieści ode mnie nie uswiadczycie raczej ;)
 
reklama
jestem krwaienia nie ma u dzidzka wszystko ok jest mniejszy niż wychodzi termin z om bo dziś jest na 6+6a ja mam 7+5
dostałam dupka lutke spowrotem 2*1 i nakaz leżenia
 
Do góry