reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja mam nie mały problem. Od lat zmagam się z kamicą nerkową. Na ten moment mam kamień prawie 3 cm który wypełnia cały dolny kielich. Miałam mieć operację ale niestety jest tak osłonięty że ordynator powiedział że jest duże ryzyko powikłań a nawet utrata nerki i polecił obserwować puki co. To wszystko było jakieś 8 miesięcy temu. Nic się nie działo do wczoraj. Wieczorem dostałam lekkich kłuć w tamy miejscu. Przeraziłam się tak bardzo że nawet jak już przestało to nie mogłam zasnąć tak się bałam. To bedzie straszne jak mnie dopadnie kolka bo ból jest nie do ogarnięcia a tu jeszcze ciąża i napewno mi tej operacji nie zrobią nie wiem co myśleć masakra.
 
Jagus, trzymaj sie, masz dla kogo byc silna. Sciskam Cie mocno i zycze wszystkiego co najlepsze przy nastepnej ciazy, jesli bedziesz chciala sie starac :*

Basia, wspolczuje, a bedziesz miala jakies badania, zeby sprawdzic co z tym kamieniem? Czy stoi w miejscu, czy sie zmniejsza/ powieksza itd? A jest szansa, ze on sie przemiescil? Bo wiem, ze male sie przemieszczaja.
 
Właśnie mam iść na kontrolę to pewnie zrobią mi USG. On jest na tyle duży że raczej nie powinien się przemieszczać. Zmniejszyć się na pewno nie zmniejszył bo to się nie zdarza jedynie mógł urosnąć. Był rozbijany chyba z 7 razy i nawet skrawek nie odpadł. Najgorsza myśl jest taka że być może będę musiała wybierać ciąża czy nerka a tego nie zniosę. Staram się myśleć pozytywnie bo dzisiaj już nic nie boli puki co. Mam nadzieję że jeśli mnie dopadnie to pod koniec ciąży to wtedy może urodze wcześniaka i zaraz potem zrobią mi tą operację ale nie wiem czy tak można.
 
Basia, nie zazdroszcze sytuacji, tym bardziej, ze w ciazy nerki sa bardziej obciazone i mozesz czesciej odczuwac te dolegliwosci :/
Ale lepiej poczekac na to co powie lekarz
 
Hej srodowo!
U mnie wg om huz 11 tydzień idzie!!! Szok.
Jutro usg. Ufff bo już na szpilkach czekam by dowiedzieć się co się dzieje.

Ja też dostałam perfumy ale takie cuuudowne!! Co je bardzo lubię. Jeszcze od rodziców coś dostałam na konto ale to pewnie na zlot sobie zostawię żeby mieć na zakupy.

Nowy objaw ciąży mam:pieprzyki. Niestetety w poprzednim ch też to było. Wrrrr

Chyba zrobię sobie przerwę na herbatę i za obiad się zabieram.
 
reklama
Jagus kochana bardzo mi przykro... tylko się domyślam jak się musisz czuć.
Dobrze ze masz już swoją corusie kochana ona razem z mężem pomogą ci to przejść. Trzymaj się mocno. Życzę Ci dużo dużo siły. ..
Płacze razem z Tobą. .. to takie nieuczciwe... :(
 
Do góry