reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No właśnie w tym ten problem-oni widzą tylko, że nadawca wydrukował etykietę paczki i nic więcej. Wyjaśniają to już od wczoraj czy mają taką paczkę czy nie..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betka no nie wlasnie pierwszy raz slysze:) musi byc pyszna! ja uwielbiam mielone wkazdej postaci :D

My juz po badaniach prenatalnych. Usg wszystko super. Fasola rozwija sie prawidłowo :) I mimo tego, żena usg wsio bylo ok lekarz i tak kazał pobrac krew. Zryczalam sie jak bóbr na tym usg bo bylismy z córcia i narzeczonym razem :)

teraz ide zjesc obiadek i kawka :)
a u was jak popoludnie mija?
 
tekila co za burdel mają tam co... a Ty zapłaciłaś i się teraz martw:/bez sensu
paulina.zendran to suuper, że z dzidzią wszystko wporządku:) mnie każde usg wzrusza
muszę się gdzieś ruszyć bo szkoda dnia na siedzenie w domu..
 
tekila, Ty na ten detektor czekasz? Może przyjdzie po porodzie :D
Ja sobie zamówiłam swego czasu na allegro testy owulacyjne. Gdzieś tam drobnym druczkiem napisano, że mają remanent. Testy przyszły oczywiście już po tym jak zaszłam w ciążę. No i dodatkowo dostałam w gratisie 10 ciążowych ;] Mogę oddać w dobre ręce, jeśli ktoś chce przygarnąć :D
 
No właśnie czekam na ten detektor :-( nie ukrywam, że im bliżej wizyty tym bardziej się boję dlatego bardzo bym chciała mieć go już :-( od poniedziałku na niego czekam, zła jestem!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie pisałam, ale wczoraj też byłam na wizycie. Oczywiscie jak to u mnie bez USG... Jak powiedziałam doktorkowi, że może bym sobie zrobiła jakoś teraz to zapytał : a po co pani to usg. No to już nie nalegalam... Powiedział że połówkowe może być najwcześniej za 2 tyg. ale najlepiej za 4. Dobrze że słyszałam chociaż serduszko, chociaż tak cichutko było słychać, że nie dziwię się Wam jeśli nie moglyscie znaleźć tentna same;)
 
reklama
Paulina, chodzę właśnie prywatnie w luxmedzie i to za USG płacę oddzielnie 100zl, także zdziwiłam się że on chce zrobić te 3 USG i tyle... Planuje rodzić w tym szpitalu, w którym on jest zatrudniony, na jaczewskiego w Lublinie.
 
Do góry