reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ziabusia ja mialam nieregularne cykle ostatnio, dlatego jestem w ciazy:) córę tez wywoływali ale wciąż mam nadzieje ( coraz mniejsza) ze samo sie zacznie. Jak nie to trudno niech wywołują najważniejsze zeby mamy bezpiecznie sie wydostał. A wiecie dziewczyny ze my ciagle nie mamy dla niego imienia:errr:

Odpoczywajcie dziewczyny jak dzieci śpią:)
 
reklama
A ja nic nie mogę zrobić :( U mnie to cud jak mogę umyć zęby i zjeść śniadanie bez niej na rękach. To jest naprawdę męczące i też myślałam, że będzie łatwiej. Wyobrażałam sobie momenty, że mała będzie spała w ciągu dnia, a w rzeczywistości nawet jeśli się zdarzy to tylko na rękach :(:(:(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ziabusia z OM mam termin na 29.10. A z każdego usg co innego 10.10 16.10 i 23.10 wszystkie przemineły i nic. Dziś tez na wizycie ze szyjka zamknięta na 4 spusty. Agica damy rade ale najgorsze jest to ze coś czuje ze mimo wywoływania to się na cesarce u mnie skończy wiec tylko niepotrzebnie wymecza i potem i tak pokroją. :/
 
Zuza pewnie ze damy rady:) ja mialam juz wywoływany poród i udało sie bez cesarki wiec jest szansa:)
Ledwo żyje, nagotowalam gar curry a nawet dwa dla córy łagodne, jak mnie po tym nie ruszy to kładę sie i czekam do czwartku na wywołanie:)

Mom to be całkiem możliwe, moja córka była diabłem wcielonym a wyrosła na prawie aniołka:)
 
Jezu dziewczyny od wczoraj mam 39 stopni gorączki. Byłam u lekarza i nic nie wiadomo, gardło czyste, zapalenie piersi też nie, boję się że to fragment łożyska bo wyszło poszarpane... Mój wzial l4 na opiekę na mnie, dobrze że mała grzeczna i śpi po 2-2,5 h bo czuję się fatalnie...

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux zdrowia życzę, mam nadzieje ze to jednak nie łożysko. Moze jakis wirus sie przyplątał, wszyscy chorują dookoła. Dobrze ze maz w domu moze zostać.
 
reklama
Ja właśnie po wizycie jestem. Nic nie przepowiada, abym szybko urodziła. Miałam dziś masaż szyjki, jutro to samo plus KTG. A na wywoływane to mogę liczyć dopiero 7 listopada :( a termin z usg na dziś mam a z Om na 27.10. Uparte te moje dziecie. A waży już +/- 3800 :errr:
 
Do góry