Spark
Fanka BB :)
Zazdroszczę! MniamiI ja się grzeje na balkonie ze świeżowyciskanym sokiem z pomarańczy i grapefruta :-) a na obiad : pan cakes z bananaZobacz załącznik 806898 z musem malinowym![]()
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Zazdroszczę! MniamiI ja się grzeje na balkonie ze świeżowyciskanym sokiem z pomarańczy i grapefruta :-) a na obiad : pan cakes z bananaZobacz załącznik 806898 z musem malinowym![]()
Tez tam robię 10 czerwca u dr AugustyniakxBUMx - akurat tym razem robię prenatalne w Katowicach w Gyncentrum, bo mam skierowanie. Poprzednio miałam u lekarza z Genomu
[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+0
Jeszcze teraz może ten brzuch zwalać na ciążę [emoji12] Że jemu też się udziela [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]Ja się właśnie wczoraj śmiałam z mojego, że nie wiedziałam, że będzie miał taki duży brzuch w ciążyOn bierze do pracy kanapki, do tego sobie kupuje słodycze, bo uwielbia i jeszcze w domu wieczorem lubi chipsy i cole, albo energetyki. Lać i patrzeć czy równo puchnie normalnie! W domu miał zakaz, bo moja teściowa całe życie na diecie, a teść ma dietę na nerki, więc teraz sobie odbija. Nie jest gruby, bo chyba 92kg przy wzroście 190, ale poszło mu w brzuch teraz.
No mi nigdy szpinak mrożony nie smakował, zawsze świeży kupuję bo ma zupełnie inny smak [emoji4]Cześć dziewczyny!
Od rana pozytywnie, bo piękna pogoda się utrzymuje. Zakupy zrobione, obiad też (kurczak z pieca, ziemniaczki i buraczki). Przyszła paczka z Gemini!!! [emoji38] A do tego kupiliśmy jeszcze Dady z promocji (2 paczki po 74szt. za 39,98 czyli 27gr/szt.). Na Pampersy polecam zapolować na Feedo.pl bo mają teraz też promocje (można dostać oryginalne za 43gr/szt.).
![]()
Popołudnie na pewno spędzimy na dworze [emoji4]
Witam nową mamusię- Marysię!
Ania - trzymaj się i bądź dzielna. Teraz poleżysz i odpoczniesz, a zobaczysz, że jeszcze będziesz na koniec "wyganiać" malucha z brzuszka [emoji6]
Kornelcia - gratulacje cudownego chłopczyka! No wątpliwości to tutaj żadnych [emoji23]
Agatki - czasem tak jest, że podczas czyszczenia zęba lekarz troszkę głębiej wejdzie tą końcówką i może pobolewać. Jedynie jakby nie przeszło to wracaj, bo generalnie to naturalne odczucie, gdy dentysta podłubie przy zębach [emoji6]
Kasia - u mnie znowu odwrotnie- szpinak mnie odrzuca... zrobiłam jakiś czas temu na obiad (kurczak z serem i szpinakiem) żeby się pozbyć z zamrażarki
Lili - ale się uśmiałam z tego Twojego mężczyzny [emoji23] mają chłopy pomysły! Mój przy pierwszej ciąży mam wrażenie, że im większy miałam brzuszek, tym większą miał ochotę!
Miłego popołudnia!
[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
To może weź kocyk i gdzieś poszukaj jakiegoś ustronnego miejsca- na wsi napewno takie znajdziesz [emoji4]Jak ja wam zazdroszczę! Nie mam tu gdzie wyjść, bo koło domu nic nie mam, a że to wieś, to też nie ma gdzie nawet na jakąś ławeczkę się wybraćSiedzę w domu przy otwartym oknie.
Kornelciu super dobre wiesci.
Aniu wazne ze jestes pod opieka lekarzy. Teraz sie nie martw. Przypilnuj zeby ci pobrali wymaz z szyjki na bakterie. To bardzo wazne. Choc mysle ze i tak to zrobia. Kontrole szyjki mialam od 16 tc luteina Ci ja ladnie utwardzi, magnez rozpedzi skurcze. Bedzie dobrze.
Wrocilam od endokrynologa, tarcza na juz dobra eutyrox125 zostaje. Pokazalam jej wynik testu glukozowego no i mam na dodatek cukrzyce. Dostalam glukometr, kupilam paski i zaczynam od jutra mierzyc.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakieś pole [emoji4]To może weź kocyk i gdzieś poszukaj jakiegoś ustronnego miejsca- na wsi napewno takie znajdziesz [emoji4]
![]()
A na mnie czeka to:
l![]()
Córcia ma 10 lat [emoji38]Ile lat ma córcia?