reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Nejkaaa dobrze że masz dziś wizytę, oby to nie było nic poważnego.

Przypomniałyście mi o oliwce z Rossmana! Chyba kupię z sentymentu, bo stosowałam w pierwszej ciąży :) będę też stosować masło shea bo bardzo lubię.
 
reklama
10+3
A ja właśnie wróciłam z nieplanowanej wizyty u lekarza. Dzwoniłam dziś rano do swojego lakarza bo od paru dni brzuch mnie bolał (tej nocy prawie nie spałam) i jakieś plamienia miałam po godzinnym spacerze.
Po badaniu okazało się że mam małego krwiaczka i mieśniaka. Na szczęście mięśniak jest daleko od dzidzi na zewnątrz macicy.Wcześniej go nie było widać przy badaniu dopochwowym bo mam tyłozgięcie macicy. Dopiero dziś przez brzuch na badaniu wyszło.
Dzidzuś rośnie ma już 3,5 cm ☺i serduszko bije więc jest dobrze ale muszę się oszczędzać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące.
W takim razie uważaj na siebie i dużo odpoczywaj. Najważniejsze, że byłaś u lekarza i wiesz na czym stoisz :)
 
Nie wiem, czy wiecie, ale w H&M jest promocja na jeden kolor jeansów ciążowych. Jasne, akurat na wiosnę [emoji16] Kupiłam sobie jedną parę, bo już w moje nie wchodzę [emoji34]
Screenshot_20190319-115720.jpeg
 
Dziewczyny czy Wy tez po przytulankach z facetami macie jakiekolwiek znaki krwi? Nie mowie ze jakos mocno, ale mi czasem albo podbarwi mi sie delikaaaaatnie sluz do jasnej kawy z mlekiem a nieraz mam slad wielkosci glowki pd szpilki od jakiejs plamki. Potem juz nic tylko te pierwsze siuski po ew nad ranem.
Ja po seksie nie plamie, ale jak byłam u pierwszego gina to tak mnie zbadał, ze lekko plamilam. Zmieniłam wiec lekarza- ten jest delikatny i nie mam już żadnych problemów, ale zobaczył, ze mam nadzerke, wiec gdybym plamila po, to mogłaby być przyczyna.
Poza tym ja czasem stosuje dodatkowo nawilżacz bo czasem ciężko mi się rozkręcić i jest problem z nawilżaniem, wtedy tez może dojść do otarć.

Dziewczyny a jak tam z Waszymi brzuszkami? Do najszczuplejszych nie należałam przed tą ciążą ale mam wrażenie że już wyraźnie mi się zaokrąglił. A to dopiero 11+5....
Ja mam 11+0 a brzuszek jak pod koniec 4mc. Bardzo szybko mi urósł. Moja znajoma jest na tym samym etapie ciąży a u niej jesZcze nic nie widać a szczuplutka jest. Może to dlatego, ze to już moja druga ciąża.

A co do bólów brzucha to do nie dawna miałam takie jak przy miesiączce a teraz już inne- pamietam z pierwszej ciąży, ze tez takie miałam ale chyba w bardziej zaawansowanej ciąży.
 
Co do oliwek to dobrze jest je smarować na wilgotne ciało, wtedy dobrze nawilżamy skórę, bo oleje pomagają wodzie się wchłonąć :)
 
reklama
Ja póki co stosuje tylko balsam do ciała, ale kupiłam już krem na rozstępy i zastanawiam się dlaczego jest napisane, aby stosować od 4 msca, wiecie może ? Do 4 tego mam jeszcze z dwa tygodnie, wiec póki co ten balsam używam co mam w domu. A o jakiej oliwce z rosmana piszecie? Dajcie znać to może tez kupię :) w ogóle w rosmanie chce tez kupić szczotkę do masażu na sucho, podobno fajnie działa na skore. :)
 
Do góry