reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Tabelka Październikowe mamy 2019

reklama

Nejkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2019
Postów
166
Rozwiązania
0
Tabelka z tego wątku to stara tabelka. Tą bardziej rozbudowaną to mamy na naszym zamkniętym forum - na początkowych stronach jest link. Do tej mają dostęp wszyscy.
 

kasik90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2015
Postów
8 275
Miasto
PTb
Rozwiązania
1
Ktoś chyba rubrykę nick'ów ustawił według alfabetu, ale nie dopasowal reszty tabelki..

Obie tabelki funkcjonują, ze wzgledu na to, że w tej ciągle dopisują się nowe osoby.
 
reklama
Do góry