reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Wpadłam tu na chwilę z sentymentu do tej grupy. Byłam w niej przez chwilę na początku roku, ale niestety to była ciąża biochemiczna. A teraz jestem w 31dc, moja beta to 369, w stosunku do wyniku sprzed 48h wzrosła o 190%, a progesteron: 50,57. Wiec chyba jestem na dobrej drodze i załapie się na luty
Gratulacje i kciuki! :))))
 
Wpadłam tu na chwilę z sentymentu do tej grupy. Byłam w niej przez chwilę na początku roku, ale niestety to była ciąża biochemiczna. A teraz jestem w 31dc, moja beta to 369, w stosunku do wyniku sprzed 48h wzrosła o 190%, a progesteron: 50,57. Wiec chyba jestem na dobrej drodze i załapie się na luty
Gratulacje i trzymam kciuki aby tym razem zakończyło się szczęśliwie;) grunt że się nie poddałaś ja po poronieniu i zabiegu w sierpniu teraz w 25tc będzie dobrze nic dwa razy się nie zdarzy ;)
@kamlik witamy :) są mamusie z łodzi i chyba okolic także ktoś może doradzi ;)
 
U mnie termin 31 październik lub według prenatalnych 27.X. Jutro mam połówkowe to zobaczę czy coś się zmieniło. Jak dobrze pójdzie to mój bąbel może być ostatni na świecie z całej grupy :)

Ja jeszcze pracuję, na szczęście siedzę przy biurku ale przy takich upałach zamieniłabym się na hamak w cieniu i chłodny napój z palemką8-)
 
Cześć mamusie :)
Ja termin na 16.10. Już po połówkowym. Czuje się dobrze pomimo upałów w Gdańsku i zgagi która doskwiera bardzo :( Przedstawiam wam mojego synka :) Jutro będzie 23 tc :)
Jest tutaj jakaś mamusia z Gdańska?
IMG_4134.jpg
 
reklama
Do góry