reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dziewczyny, czy któraś ma migrenowe bóle głowy? Jak sobie z tym radzicie?
Bo ja dwa ostatnie dni miałam straszne, tylko panadol i zimne okłady stosuje, ale efekty są różne. Zazwyczaj dwa dni leżę i rodzinka, może traktować mnie jakby mnie nie było:(
 
reklama
To jestem w bardzo podobnej sytuacji, też wybrałam Salve i lekarza od nich, no i do szpitala również 50 km.
Ta odległość stresuje mnie najbardziej, że nie zdążę dojechać albo nie będzie miejsc i mnie odeślą i co ja wtedy zrobię. Ciąża bez zagrożeń, wszystko prawidłowo więc póki co nie mam wskazań do cesarki tak więc jeszcze bardziej mnie to stresuje.
Ja miałam poprzednio cc i teraz mam opcje wyboru. Ale mocno się waham co zrobić, mam czas na podjęcie decyzji do 30 tc. A skąd jesteś jeśli wolno zapytać? Z której strony Łodzi? I na kiedy masz termin? Też stresuję sie tą odległością, zwłaszcza że koło mojej miejscowości (Piotrków Trybunalski) remontują A1 i są spore korki.. :/
 
Ja miałam poprzednio cc i teraz mam opcje wyboru. Ale mocno się waham co zrobić, mam czas na podjęcie decyzji do 30 tc. A skąd jesteś jeśli wolno zapytać? Z której strony Łodzi? I na kiedy masz termin? Też stresuję sie tą odległością, zwłaszcza że koło mojej miejscowości (Piotrków Trybunalski) remontują A1 i są spore korki.. :/

Ja z drugiej strony - Zduńska Wola, dojazd w zależności od pory dnia/nocy ale robót drogowych póki co nie ma.
Ja również miałam w poprzedniej ciąży cesarkę, w Salve, ale to było 5 lat temu. W sumie to nie rozmawiałam z lekarzem na temat możliwości porodu, sama pomyślałam że taki długi okres czasu minął że pewnie nie mam wyboru. Za dwa tygodnie mam wizytę to się zapytam:happy2: Termin 27 październik.
 
reklama
A mnie mój lekarz od pierwszej wizyty (chodzę do tego samego co poprzednio), że po cesarce (3lata temu) mam prawo wyboru. I nie wiem co zrobić :D ale wiem od znajomej, która niedawno rodziła w Salve i też chodzila do tego samego lekarza, że on pod koniec ciąży daje jakieś papiery, które sam składa w szpitalu i dzięki temu ma się jak gdyby "pierwszeństwo" przy przyjmowaniu na oddział, no pod warunkiem, że oczywiście są wolne miejsca. A najlepsze jest to że porodowka w Piotrkowie ma się zamknąć do września, bo nie przynosi zysków, więc może być na prawdę ciężko z miejscami :/
Ja z drugiej strony - Zduńska Wola, dojazd w zależności od pory dnia/nocy ale robót drogowych póki co nie ma.
Ja również miałam w poprzedniej ciąży cesarkę, w Salve, ale to było 5 lat temu. W sumie to nie rozmawiałam z lekarzem na temat możliwości porodu, sama pomyślałam że taki długi okres czasu minął że pewnie nie mam wyboru. Za dwa tygodnie mam wizytę to się zapytam:happy2: Termin 27 październik.
 
Do góry