reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja jak byłam na wakacjach 2 tyg w Grecji to mowię do mojego męża ze cos jest nie tak ze mało czuje ruchy ze wcEsniej czułam a teraz nie i powinnismy jechac do szpitala . Ale uspokoił mnie bo do powrotu tez zostało w sumie kilka dni wiec mówił sam żebym sie nie stresowała bi to szkodzi maleństwu i ze na pewno wszystko jest dobrze tylko mam tez ja sama dużo ruchu i kołysze go i spi i na pewno rusza sie jk ja juz śpię . I po powrocie poszliśmy na wizytę i byłam dużo spokojniejsza bo okazało sie ze faktycznie przez to ze byłam cały czas w ruchy mogłam nie czuć ruchów. Także nast razem jak miałam tez takie obawy powiedziałam o tym od razu mężowi a on mnie uspokoił.A w pon bedac w szkole rodzenia położna powiedziała ze jak nie będziemy czuć ruchów to napić sie pepsi lub coli która ma bardI dużo cukru a to maleństwo pobudzi :) Taka podpowiedz dla mamuś [emoji39][emoji6]Trzymam kciuki za wszystkie mamusie ina pewno wszystko bedzie dobrze tylko nie nie denerwujcie bo to tym bardziej szkodzi maleństwu[emoji6]
Probowałam zimnego i słodkiego i nic :(. Ale na szczęście to był fałszywy alarm. Czasami lepiej pojechać i sprawdzić a nie denerwować sie nie da :) w takiej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
U mnie w punkcie pobrań mają smakową glukoze, z tego co kojarzę to chyba teraz nawet ze 2 smaki do wyboru. Ja w poprzedniej ciąży piłam o smaku cytrynowym i tak szczerze, to nawet mi smakowało [emoji87] dooobrze dosłodzona lemoniada :D
Zobaczymy jak tym razem mi zasmakuje, a idę 8 lipca :)
 
reklama
Do góry