reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny a macie tak, że waga Wam się nie zmienia albo tak delikatnie? Mi prawie wcale i się zastanawiam czy wszystko ok. Chyba pójdę na dodatkowe USG, żeby sprawdzić czy z wampirkiem wszystko dobrze. Poza tym przez tego koronawirusa cyrk z położną, szpitalem itd. W Polsce pewnie to samo :/ Nie wiem czy to normalne, ale u mnie było tak: pierwsze USG na potwierdzenie ciąży miałam u ginekologa prywatnie, drugie w szpitalu + krew, 12 maja miałam pierwszy i jak na teraz ostatni wywiad przez telefon z położną, potem skierowała mnie na krew, a 22 maja mam pierwszą wizytę. Nie wiem czy to nie jest dosyć późno. Wiecie...16 tydzień a dopiero poznam prowadzącą ciążę. Przez telefon wydaje się być bardzo miła....z tym, że tutaj to nawet do porodu tyrają w pracy. A teraz mam cały czas młyn w robocie :/ ehhh chyba pójdę prywatnie przed tym polówkowym w szpitalu...nie wiem, może panikuję, ale mam przeczucie, że powinnam.
 
reklama
Witam dziewczyny mam problem jestem pierwszy raz w ciąży i jestem w 20tyg i nie czuję ruchów dziecka czy mam powody do obaw?
 
Witam dziewczyny mam problem jestem pierwszy raz w ciąży i jestem w 20tyg i nie czuję ruchów dziecka czy mam powody do obaw?
Hej 😊 moim zdaniem to nie problem. Zdarza się. Jak masz łożysko na przedniej ścianie, albo więcej tluszczyku na brzuszku. Poczytaj forum. Wiele kobiet czuje pierwsze ruchy dopiero później. Na razie to mogą być tylko bardzooo delikatne bąbelki lub pukniecia 😊 nie ma się czym martwić.
 
Witam dziewczyny mam problem jestem pierwszy raz w ciąży i jestem w 20tyg i nie czuję ruchów dziecka czy mam powody do obaw?
Witaj, myślę że nie masz się czym martwić. Może czujesz takie lekkie bulgotanie a nie wiesz że to twój maluszek. Nic się nie martw pewnie za niedługo poczujesz 😊
 
Hej 😊 moim zdaniem to nie problem. Zdarza się. Jak masz łożysko na przedniej ścianie, albo więcej tluszczyku na brzuszku. Poczytaj forum. Wiele kobiet czuje pierwsze ruchy dopiero później. Na razie to mogą być tylko bardzooo delikatne bąbelki lub pukniecia 😊 nie ma się czym martwić.
Hej🙂 myślę że nie nasz
Witam dziewczyny mam problem jestem pierwszy raz w ciąży i jestem w 20tyg i nie czuję ruchów dziecka czy mam powody do obaw?
Hej🙂 myślę że nie masz powodu do obaw🙂 tak jak dziewczyny piszą może dzidziuś juz się rusza a Ty nie wiesz że to właśnie to. A jeśli masz łożysko na przedniej ścianie to ono troche tłumi te ruchy. Nie martw się na pewno dzidziuś niedlugo da o sobie znać 🙂
 
A czy któraś z Was bierze Duphaston? Ja biorę od początku ciąży ze wzgledu na krwiaka i niski progesteron w dawce 2x1 i teraz lekarz kazał powoli mi odstawać czyli 1x1 do końca opakowania. Czy Wy juz odstawilyscie a jesli nie to do kiedy macie brać? Czy po odstawieniu nie działo sie bic zlego z dzidzia?
 
A czy któraś z Was bierze Duphaston? Ja biorę od początku ciąży ze wzgledu na krwiaka i niski progesteron w dawce 2x1 i teraz lekarz kazał powoli mi odstawać czyli 1x1 do końca opakowania. Czy Wy juz odstawilyscie a jesli nie to do kiedy macie brać? Czy po odstawieniu nie działo sie bic zlego z dzidzia?
Ja osobiście nie biorę ale wiem że moja koleżanka brała przez pewien czas i było wszystko w porządku i urodziła zdrowego synka 😊😊
 
Dziewczyny w czwartek 21.05 o godz 18 poloznamama.pl Pani Ania Majda-Sandomierska poprowadzi live na temat ciąży i karmienia piersią. Udział w live to cegiełka 25 zł, która leci na leczenie malutkiej Hani Łączkowskiej, która zbiera pieniądze na najdroższy lek świata. Brakuje jeszcze 8 mln zł.
Webinar odbywa się w ramach tygodnia Dzien Mamy z Hania.
Wpłaty za webinar podpisane swoim imieniem i nazwiskiem wpłacamy na konto Hani Link do: Dzień Matki


i dodajemy się do grupy webinar z położnamamama: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


W tym tygodniu na stronie licytacji Hanii na Facebooku odbywa się mnóstwo licytacji i konkursów, w ktorych można wygrać/wylicytowac konsultacje online z doradcami chustonoszenia, chusty i akcesoria do noszenia dzieci, kosmetyki, biżuterię, gadżety dla dzieci i niemowląt https://bit.ly/2WBCGNq
 

Załączniki

  • received_2637071966581619.jpeg
    received_2637071966581619.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 28
  • received_2884175131651039.jpeg
    received_2884175131651039.jpeg
    629,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Witam was mam takie intymne pytanie do was jestem w 20tyg ciąży i wydziela mi się taki ciemny serowaty o nieprzyjemnym zapachu śluz i boję się że może to być coś nie tak pomożecie?
 
reklama
Witam was mam takie intymne pytanie do was jestem w 20tyg ciąży i wydziela mi się taki ciemny serowaty o nieprzyjemnym zapachu śluz i boję się że może to być coś nie tak pomożecie?
Widocznie masz infekcję - pilnie do ginekologa, sprawdzi wydzielinę, zleci posiew z pochwy i dobierze leczenie w zależności od tego co to infekcje spowodowało - bakterie lub grzyby.
 
Do góry