reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Szóstka w totolotka [emoji2356]
No chyba zagram :p zreszta mowilam ze jak znow zajde od razu bez wysilku to puszcze kupon bo jakie sa na to szanse zeby zajsc 2 raz w 1 cyklu. Dopiero teraz zaczynam sie cieszyc ciaza bo nie spodziewalam sie jej tak szybko i balam sie ze mi lekarz nagada o zagrozeniu mojego zycia i zdrowia, dziecka zycia i zdrowia, ale gitarunia :)) serce bije, dziecko dobrze zagniezdzone, nie w bliznie, nie poza macica. Jeszczed lekarz entuzjasta sadzi ze do nastepnej cytoologii wirus odpusci.
 
reklama
Czemu krzywa tak wcześnie 😱 zwykle to dopiero robią po 20 tc A wcześniej zwykłą glukoze biorę
W ostatniej ciąży miałam cukrzycę ciążowa. Wprawdzie teraz sama glukoza wyszła mi na poziomie 94, ale zarówno mój ginekolog jak i diabetolog stoją na stanowisku że z uwagi na tą przeszłość cukrzycową powinnam krzywą zrobić już teraz. Czasami jest tak że na czczo jest ok, ale po 1h lub po 2h glukoza jest za wysoko.
Ja jednak póki co nie jestem w stanie zrobić tego obciążenia tak fatalnie się czuje. Przeciągam to, choć wiem że powinnam już ją zrobić tydzień temu.
 
To zagraj koniecznie [emoji6]
No chyba zagram [emoji14] zreszta mowilam ze jak znow zajde od razu bez wysilku to puszcze kupon bo jakie sa na to szanse zeby zajsc 2 raz w 1 cyklu. Dopiero teraz zaczynam sie cieszyc ciaza bo nie spodziewalam sie jej tak szybko i balam sie ze mi lekarz nagada o zagrozeniu mojego zycia i zdrowia, dziecka zycia i zdrowia, ale gitarunia :)) serce bije, dziecko dobrze zagniezdzone, nie w bliznie, nie poza macica. Jeszczed lekarz entuzjasta sadzi ze do nastepnej cytoologii wirus odpusci.
 
Poważnie trzeba było rodzic w maseczce? I kogo przed czym miało to uchronić? 😅
Poważnie o pilnowali, by nie ściągać 😂😂

No to dopadło mnie wieczorne rzyganko 😭😭😵😵😵 W trakcie usypiania małego nagle mnie ścięło, udało mi się go odłożyć do łóżeczka i szybko na czworakach do łazienki, bo jakby było mało, jeszcze w głowie mi się kręci.

Aktualnie zdycham w łóżku i czekam na męża. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo muszę jeszcze ugotować małemu na jutro obiad. Jak dobrze, że mimo, że się rozbudził odkładaniem, to zasnął po chwili sam 🙏💪 Bo nie wiem, jak bym to teraz zrobiła, jak mam karuzelę przed oczami 😵😵

Dobrej nocy 😴
 
Poważnie o pilnowali, by nie ściągać 😂😂

No to dopadło mnie wieczorne rzyganko 😭😭😵😵😵 W trakcie usypiania małego nagle mnie ścięło, udało mi się go odłożyć do łóżeczka i szybko na czworakach do łazienki, bo jakby było mało, jeszcze w głowie mi się kręci.

Aktualnie zdycham w łóżku i czekam na męża. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo muszę jeszcze ugotować małemu na jutro obiad. Jak dobrze, że mimo, że się rozbudził odkładaniem, to zasnął po chwili sam 🙏💪 Bo nie wiem, jak bym to teraz zrobiła, jak mam karuzelę przed oczami 😵😵

Dobrej nocy 😴
Mnie trzyma drugi dzień nic nie pomaga ani te gumy pregna vomit
 
Ja nie słyszałam o takim. Generalnie sa dwa prywatne: Sw. Wojciech i Medpolonia, ale z tego co mi wiadomo to zaden nie przyjmuje porodow.
A na Lutyckiej po porodzie przystawiaja dzieciaczka skora do skory? Wiem, ze troche szybko na takie pytania [emoji16] ale ciekawi mnie to, bo czytalam, ze to jest szalenie istotne. Nie chcialabym zeby mi polozyli dziecko na 3 min, a potem zakosili na cala dobe
Takich szczegółów nie pytałam ale wydaje mi się że to jest standard zgodnie z tymi standardami opieki okołoporodowej. Pewnie zdarza się trafić na jakiegoś konowała który ma to w dupie ale to trzeba się wtedy kłócić [emoji12]
Krzywą trzeba robić czy robi się ją jak cukier wychodzi wysoki ?? Bo boje się tego badania ponoć samopoczucie beznadziejne
Po takiej ilości cukru jak przychodzi spadek to nic tylko do spania. Ja pamiętam ledwo domu dotarłam i resztę dnia przespałam
W Poznaniu nie ma prywatnego szpitala, który przyjmuję porody.
Szkoda :( dzięki za odpowiedź!
Cześć dziewczyny... byłam w czwartek u ginekologa i lekarka powiedziała,ze pęcherzyk jest ale blisko ściany macicy a moja macica ma jakiś inny kształt... ogólnie jest ryzyko ciazy pozamaczinej, ale jeszcze jest nadzieja... kazała przyjść w przyszły czwartek... strasznie się martwię, nie wiem co myśleć :(
Witaj w klubie martwiących się [emoji17] strasznie mi się dłuży takie czekanie... Jestem dopiero 3 dni po wizycie w mam wrażenie że już minęła wieczność.
 
Powiem Wam dziewczyny, ze zjadłam cziza z maka, bo miałam taka ochotę ze aż mnie skręcało [emoji85] teraz już żałuje [emoji23] tak mi siadł na żołądku jakbym ich z 10 zjadła [emoji85][emoji85] Dobrze ze młody śpi, to teraz będę leżeć i trawić [emoji28]

giphy.gif
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, ze zjadłam cziza z maka, bo miałam taka ochotę ze aż mnie skręcało [emoji85] teraz już żałuje [emoji23] tak mi siadł na żołądku jakbym ich z 10 zjadła [emoji85][emoji85] Dobrze ze młody śpi, to teraz będę leżeć i trawić [emoji28]

giphy.gif
Nie rob smaka 😃😃za mną chodzi taki wielki hamburger z wołowina bekonem serem i rukola bomba kaloryczna 😃
 
Do góry