reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

hello
ja tam zyje. w piatek zaczynam urlop i juz nie moge sie doczekac.
poza tym wszystko ok. Michas idzie do zerowki szkolnej bo w przedszkolu niestety nie ma. Ale moze bedzie fajnie. Mala klasa - 12 dzieci.
Jasiek kawal chlopa, brój straszny...
Pozdro
Madzia zyjesz?
 
reklama
Siemka,

ja też żyję - jak na razie małą rewelacja jeszcze żadnej nocy nie zarwałam, potrafi na cycu przespac do 5 godzin wiec jest super. Wogóle stwierdzam że z tym drugim jakoś mi za łatwo idzie:) nie wiem czy to kwestia tego że ja się nie denrwuję czy ona taka spokojna, zasypia sama w łóżeczku a Mati spał z nami prawie od początku, karmie piersią co 3-4 godziny mimo tego że zarzekałam się że nie będę karmic bo Mateusz wisiał mi na cycku po 1,5 godziny ....

A propo zerówki to Mati idzie tak jak Damian do zerówki szkolnej ale jako oddział przedszkolny z opieką do 16.

Rondzia gdzie jedziesz? do "Szarloty" się czasem nie wybierasz? Obiecaliśmy Matiemu że przyszłym roku znowu tam pojedziemy bo mu się strasznie podobało.

Pozdrawiam
Basia i Mati
 
Nie jade na tydzien na Mazury: do rodziców i tesciowej. Wojtek juz na urlopie bo nianka ma urlop a ja zaczynam w piatek wiec mamy tylko jeden tydzien razem. Pozniej zostaje jeszcze na poczatki szkoly.
wiec za bardzo w tym roku nie wypoczne
 
No fajnie, że jest jakiś odzew:-).

Basiu ja też stwierdzam że z drugim jakoś lepiej idzie.......Miłosz to przeciwieństwo Damiana i to CAŁKIEM.Ciekawe jakie będzie 3 :-)

Zdecydowaliśmy z Pawłem że będziemy walczyć o dziewczynkę.....no chyba że się nie uda :-) to będzie niemalże drużyna piłkarska:-)

Jesteśmy właśnie w trakcie zmieniania mieszkania .Sprzedaliśmy swoje m4 i idziemy na większe.

Śmiejemy sie że na nowym będzie dziołcha!

Buziaki


A Basia pokaż ta swoja piękność!
 
ledwo , ledwo ;-)

Heeelooo :-)
Od czego by tu zacząć ?!
Jesteśmy zdrowi . Wszystko jakoś się układa po naszej myśli , bez zaskoczeń .
Odnawiamy wnętrze domu , wiecie takie tam , malowanie , układanie kamienia na ścianę , sufit podwieszany , całkowita zmiana mebli i ścian u Nikoli - jednym słowem pier..dolnik.
Niki nie idzie do pierwszej klasy , zerówka w przedszkolu na nią czeka :tak:
Na wczasach już byliśmy w maju , ale niebawem też lecimy - na czas sprzątania chałupy.
Muszę kończyć , będę się odzywać częściej .
Aaaaa Anka zlituj się z tym planowaniem dziewczynki ;-)Twój chłop ma pewnie same męskie plemniki , leć na numerek do męża Sandry , albo do mojego i dziewczyna będzie :tak::tak::tak:
 
Witam,

no to się wreszcie pochwalę dzieciakami - sorry za miny Matiego ale nie idzie mu ostatnio zrobic normalnego zdjęcia :)

1. Lilu:
j0gniv.jpg
 
twu twu na psaaaaaaaaaaaaa urok! Mała jest CUDNA.....Piekność

A Mati podobnie jak Damian jak tylko widzi aparat w ręku tu miny murowane.Choć jak ostatnio przyszła do niego miłość przedszkolna to pozował jak model:)
W ogóle jaki jest duuuuuży - dawno go nie widziałam.Mimo mi jest przystojniacha!



Hmmm Magda wiesz że ostatnio tak pomyslalam że i tak może byc z tymi pleeeeeeeemnikami:).No trudno wprawiona jestem w wychowywaniu chłopców wiec jak sie nie uda to będzie mi łatwiej:).Ale na pewno bym chcial miec 3 dzieci.Od kąd mamy zabrakł jest taka pustka.U mojej siorki jet 3 i jaest tak radośnie -wesoło!

Buziaki
 
Witam,

Aniu z wycieczki na pewno skorzystamy, ale raczej w przyszle wakacje, bo w te za duzo mielismy spraw na glowie i tak po slubie jednak nigdzie nie moglismy sie zebrac :(

Jak widze, to jako jedyni z naszej grupki poslaslimy 6-latka do pierwszej klasy. Zlozylo sie na to kilka powodow - brak zerowki w przedszkolu i przepelnione zerowki w szkole. Ma klase 6-latkow w szkole, leca innym programem niz 7-latki, maja osobna swietlice i sale do zabawy, a w klasie zaledwie 18 dzieciaczkow. No i jej ukochana kolezanka z przedszkola tez poszla do pierwszej klasy, wiec Sonia tez chciala :)
Sonia bardzo zadowolona ze szkoly. Ma juz kolezanke, pani jest mila i smieszna, maja czas na zabawe i troche siedza w lawkach. A lekcje ma codziennie od 8 do 12:30, pozniej jest w swietlicy, gdzie bawi sie jak w przedszkolu - takze i nam sie podobna.

Sabrina juz chodzi, zaczyna mowic jakies slowka. Dominuje DAĆ - ledwo oczy otworzy, to mowic dać... Od poniedzialku wracam do pracy, wiec i Sabrina teraz przechodzi pierwsze dni z niania - po dwoch dniach obie widac usmiechniete, wiec i my sie cieszymy.

Pozdrawiam,
 
reklama
Witojcie,
moje dziecko poszlo do zerowki szkolnej. Sa dwie klasy po 14 dzieci wiec luz blues. Ale... na rozpoczeciu roku dowiedzielismy sie ze nie zakonczyl sie niestety remont lazienke dlatego pani dyrektor bradzo prosi zeby zerowkowiczow zostawic w domu do 13 tego. Wiec moj syn ma jeszcze radosne wakacje. A ze zeszly tydzien jeszcze mialam urlop to Jasiek z nianka a my na przyjemnosciachh kino pizza itd.
Ale nisesty jutro wraca czarna rzeczywistosc i do roboty.
Pozdro
Ja
 
Do góry