reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Helllo

Sandra Nicole rowniez do szkoly poszla :)

Basiu sliiiczna malutka :))) Mati hehe niezle minki.

Reszte buziakuje i postaram sie odzywac czesciej :)
 
reklama
Hej

jak tam dzieciaki w szkole? Mati dośc zadowolony bo są wszyscy kumple z przedszkola, nauczycielka też wydaje się ok. Niestety za długo nie pochodził bo już złapał jakieś choróbsko :( i oczywiście Lilu też ma katar echh.....


Pozdrawiam
 
Witam,

Monia - jak pamietam, to Nicole poszla do szkoly w zeszlym roku - a moze cos myle. U Was ten system jest jednak inny niz u nas.

Basiu - zdrowka dla Matiego. Ja tez jestem astmatykiem i niestety wielszkosc roku szkolnego spedzalam w domu :( Na pewno jednak macie swietnego alergologa i z czasem bedzie super. Teraz nikt mi nie wiezy, ze bylam takim chorowitkiem :)

Sonia ze szkoly bardzo zadowolona. Codziennie punktuje co w szkole bardziej jej sie podoba niz w przedszkolu - kolezanki, koledzy, pani, obiady, zabawy, swietlica itp. Cieszymy sie z nia, zreszta organizacja w tej szkole musze przyznac, ze narazie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla.

Na koniec posta pochwale sie - Sabrina zaczela wolac, ze chce na nocnik. Efekty - w weekend, jak mamy ja po calym dniu, lata w majteczkach, a wpadki sa sporadyczne, tak, ze pieluszka jest zakladana tylko na spacer. Moze uda sie niedlugo wyjsc z pieluch :)

Pozdrawiam
 
Hej
Michas dzisiaj pierwszy dzien w szkole. I pipę grochową musialam odrywac od siebie zeby zostal..
Zobaczymy jakie beda wrazenia jak wroci.

CO do pieluch to wczoraj rozebralam syna przed wlozeniem do wanny. Ten uciek zeszczal sie w przedpokoju. Michas szedl do pokoju poslizgnal sie wypierdzielil i walnal lowa w sciane. DOm wariatow, pewnie dluzej unas to potrwa.
A tak sie zastanawialam jak szlam do lazienki w czym sie jasiek tapla w przedpokoju...
 
ooooo jeeeeshu Monika.......nic się mu nie stało??MASAKRA!

Damian ze szkoły zadowolony.Spotyka tam swoją pierwszą miłość więc jest ok.Ostatnio mieli zajęcia o rodzinie.Zapytałam jak się wypowiadał.pani go bardzo pochwaliła że jako jeden z niewielu dzieci wypowiadał się bardzo ładnie , pełnymi złożonym zdaniami co mnie bardzo ucieszyło.Natomiast jak spytałam syna co opowiadał o tacie to się lekko uśmialiśmy.Damian stwierdził że jego tata jest kurczakojadem i jego drugi dom to toaleta:D.Natomiat o mamie mówił że jest piękna i ciepła:-)

Sandra gratulacje dla Sabriny - szybko jej to poszło jestem w szoku!!!!!



BUZIAKI
 
wszystkim październikowym skarbom

życzę pogody ducha
uśmiechu na co dzień
i wszystkiego co najlepsze
Z OKAZJI 6 URODZINEK !!!


e ciocia ania z rodzinką
 
Witam,

Aniu - cisza tu, nie da sie ukryc.
A teraz w dodatku swieta ida i juz w ogole ciezko o chwilke wolnego.

W pracy mam ostatnio mnostwo pracy. Zmienilam stanowisko, wiec ucze sie i wdrazam, a do domu przychodze tak zmeczona, ze brak czasem sil nawet na przeczytanie bajki na dobranoc :no:
Ale pochwale sie, bo mam juz praktycznie wszystkie prezenty swiateczne kupione.

Sabrina wszystko juz rozumie, mowic generalnie nie chce - mowi tylko to co chce :baffled:
Sonia bardzo zadowolona ze szkoly. Ma kilka kolezanek, no i zaczela sie interesowac chlopakami, ostatnio stwierdzila, ze chlopaki maja fajniejsze zabawy i sa smieszniejsi niz dziewczyny :-p

Pozdrawiam,
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy jeszcze czasem tu zaglądcie , ale chciałam Wam życzyć WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT


Ania z rodziną
 
Do góry