reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

PCOS

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ritusiaa, 21 Wrzesień 2018.

1. Ritusiaa

Ritusiaa Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bede informowala jak sprawy sie maja ;)

2. nutra44

nutra44

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zaszłam po 9 miesiącach starań. Zmieniłam diete (nie jakoś drastycznie), schudłam, zaczęłam biegać, ćwiczyć. Brałam metformine, duphaston i inofem. Nawet się nie spodziewałam, że tak szybko się uda. Teraz jestem w 31tc:-)

3. reklama
  4. Emkowa

Emkowa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To moze mnie ktos pomoze :)
    W polowie września wizyta u gina. Po usg stwierdzone pcos. Dostalam skierowanie na badania w 3-5dc. Wyniki potwierdziły pcos (na kolejnej wizycie juz bez usg). Dostalam metformine, letrox (zeby troche zbic tsh mimo ze nie wiele za wysokie wyszlo), biore je od tygodnia a od ponad miesiaca pije tez inofem. A tu w sobote na tescie wyszly II krechy. W przyszlym tyg mam wizyte u gina zeby sprawdzic co to sie podzialo....

5. majorka1988

majorka1988 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przy pcos cukry i insulina moga być ok. Ja mam pcos od 16lat stwierdzone, jajniki mocno powiększone, owłosienie nie tam gdzie powinno, wyniki z krwi "idealne" dla obrazu pcos... O pierwsze dziecko starałam się 4cykle z clo, o drugie wcale (złoty strzał), trzecie straciłam w 7tyg, czwarte właśnie kp i usypiam... Dodam że mąż nasienia też super nie miał... Jedyne co przez lata po diagnozie stosowalam to antykoncepcja hormonalna tabletki żeby nie pogorszyć stanu jajników

6. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    15
    Można. Nawet 3x bez wspomagaczy. Mimo opinii wybitnego podobno fachowca z KLN że z takimi jajnikami to tylko z ingerencją medyczną... Także... ;)

7. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    15
    Nie zawsze jeden
    U mnie zawsze pęcherzyków które nie dorastają jest mega dużo. Natomiast niektóre rosną do 7 czy więcej mm.

8. redferrari

redferrari Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    To prawda że nie zawsze jeden, ale przy PCOS rzadko mamy dwa dominujące pęcherzyki zazwyczaj jeden i kilka które właśnie podrastają do 7-10 mm i zatrzymują się a potem wchłaniają

Poleć forum