reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk ciążowy 8mm bez żółtkowego

U

Usunięty użytkownik 203733

Gość
Jestem w 5 tyg ciąży. Początek 5 tyg. Dziś na usg widoczny pęcherzyk ciążowy o wymiarach 8mm jednak nie widać żółtkowego. Na kolejną wizytę idę za tydzien. Czy możliwe że przy takim pecherzyki ciazow, żółtkowy się pojawi? Bardzo się stresuję.
 
reklama
Jestem w 5 tyg ciąży. Początek 5 tyg. Dziś na usg widoczny pęcherzyk ciążowy o wymiarach 8mm jednak nie widać żółtkowego. Na kolejną wizytę idę za tydzien. Czy możliwe że przy takim pecherzyki ciazow, żółtkowy się pojawi? Bardzo się stresuję.
Niby powinien już być, ale z doświadczenia wiem, że czasem może być niezauważalny. U mnie było widać żółtkowy w szpitalu, a dzień później lekarz go u siebie nie widział na sprzęcie. Poczekaj tydzień i sytuacja na pewno jakoś się rozjaśni.
 
A czy któraś z Was miała tak, że pęcherzyk ciążowy o takich wymiarach był jeszvze bez żółtkowego?
 
Nie pamiętam dokładnego wymiaru pęcherzyka w tym tygodniu ale 5 tydzień to jeszcze bardzo wcześniej. Napewno w tym tygodniu w obu ciążach miałam jeszcze pusty pęcherzyk
 
A generalnie 8 mm pęcherzyk to jest szansa na to żeby pęcherzyk żółtkowy jeszvze się pojawił i zarodek? Ost miesiączka była 13. 05
 
reklama
Nie pamiętam wymiarów, ale oficjalnie byłam w 6+4 tc. Był zarodek, była akcja serca, nie było pęcherzyka żółtkowego. Lekarka była sceptyczna, kazała się liczyć ze wszystkim.

Mój mały "pęcherzyk żółtkowy" ma obecnie prawie 11 miesięcy i raczkuje po domu zawzięcie mrucząc pod nosem "o nie nie nie!".

Skonsultuj się z innym lekarzem. Najlepiej z lepszym sprzętem.
Powodzenia!
 
Do góry