reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk żółtkowy

loseness

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
50
Hej dziewczyny, dziś byłam u ginekologa. Określił, że wiek ciąży to 6 tydzień. Jednak na usg widać pęcherzyk żółtkowy a nie widzi zarodka, nie ma również serduszka ale jest jego zarys.
Przesyłam zdjęcie usg. Co o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20181213_195301.jpg
    IMG_20181213_195301.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 921
reklama
U mnie dokładnie rok temu było tak samo a tak naprawdę identycznie jak u Ciebie 13.12 lekarz powiedział mi to co Tobie dzisiaj a teraz mam 4 miesięczna corcie
 
skoro jest już pęcherzyk żółtkowy to za 2/3 dni pojawi się zarodek, to jest jego 'spiżarnia' z której będzie czerpał na początku 'paliwo' ;) a chwilę później serdunio. chill. wszystko jest ok. u mnie biło serduszko w 6t5d
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziś byłam u lekarza który będzie prowadził moją ciąże. Martwiłam się, że nie ma zarodka ani serduszka ale dziś zobaczyłam moją dzidzie ma 0.52 cm i 6tc 1d. Usłyszałam też serduszko, które biję jak dzwoń. Lekarz powiedział, że wszystko w jak najlepszym porządku.
Poprzednia wizyta u lekarza w czwartek 13.12 i następna dziś 17.12. :)
 

Załączniki

  • IMG_20181217_170542.jpg
    IMG_20181217_170542.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 1 458
Do góry