reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra

edziorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2013
Postów
4 127
Miasto
London
Cześć dziewczyny,
mieszkam w Londynie i niedługo będę w Rz. Z racji tej chciałabym iść z malutką do pediatry, bo jakoś nie ufam tutejszym lekarzom. W związku z tym potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego pediatrę, oczywiście prywatnie... Liczę na Waszą pomoc
z góry dziękuję, pozdrawiam :)
 
reklama
my (od urodzenia) chodzimy do Tomkiewicz-Piaseckiej na Rejtana, nie jest wprawdzie pediatrą, ale ja mam do niej zaufanie, ona woli czepić się niż coś olać, bardzo dużo małych dzieci do niej chodzi... nie wiem tylko czy przyjmuje prywatnie...
 
Dzięki :)
z tego co sprawdzałam to nie przyjmuje prywatnie, ale znalazłam kilka nazwisk, które są polecane. Jednak chciałabym, żebyście wy się wypowiedziały, jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia =)

Ewa Lutak - Rylska
Ewa Homa
Józef Rusin
Agnieszka Malec
Dariusz Szczypior
Małgorzata Puchała - Zarosa
 
Do góry