reklama

Pępek

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez zbuntowana, 26 Luty 2015.

1. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Dziewczyny jak to jest z tym pępkiem?
    Spirytus/NaCl/ Octenisept? Czy rumianek?

2. iza_marta

iza_marta Fanka BB :)

Ja stosowalam octanisep i pepek nam szybko i ladnie odpadl. Rumianek podobno uczula. Co do octanisep to jest on bezbolesny. Stosujemy go teraz na rozne rany :-)

3. reklama
  4. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Nic, nie ruszałam, osuszałam i też odpadł.

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

My ponad dwa tyg octonisept używaliśmy i nic nie odpadało. Potem spirytus i poszło raz dwa. Tym razem od razu bede przemywała spirytusem.

6. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

u nas octanisept - nie bawiłam się i nie przejmowałam pępkiem w ogóle.. w kąpieli moczyłam a on i tak odpadł po jakichś 2 tygodniach .

7. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja używałam maleństwu Octanisept ale pępuszek zaczął się jakoś brzydzić no i stara metoda wkroczyła do akcji i użyłam Gencjany, po prostu rewelacja i problem zniknął:-D:-D

8. Malyna

Malyna Zaangażowana w BB

Zarówno u pierwszego jak i drugiego dziecka moja siostra używała octaniseptu - małe opakowanie było wystarczające.Niecałe 2 tygodnie i same odpadały.

9. BoboBox

BoboBox Zaciekawiona BB

My używaliśmy octaniseptu. No i obowiązkowe czyszczenie pępuszka aby się nie ślimaczyło! i super się zagoiło.

10. reklama
  11. gosiab90

gosiab90 Zaciekawiona BB

U nas w szpitalu miał psikane octaniseptem wiec juz w domu też tak zostanie. Pozdrawiamy:)

12. Pauluse

Pauluse Początkująca w BB

Prawda, chyba Octenisept jest najlepszy. U swoich maluchów go używałam i nie było problemów.

Poleć forum