reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pepowina dwunaczyniowa

Dołączył(a)
2 Listopad 2016
Postów
11
Witam wszystkich. na badaniu usg w 20 tyg ciazy doktor powiedziała ze mam pepowine dwunaczyniowa. waga się zgadza, wszystko jest ok. dostałam skierowane na echo serca płodu ale to dopiero 17 listopada....moje pytanie brzmi czy któraś z was miała taki przypadek i jak to wpłynęło na dalszą ciążę, czy dziecko będzie zdrowe, czy ten przypadek może skończyć się cc.
 
reklama
Poród może być sn, ale na pewno będą bardziej czujni. Bardziej chodzi o to co się dzieje zanim do niego dojdzie. Brak jednego naczynia może, ale nie musi powodowac dysfunkcje rozwojowe. Na pewno Twój lekarz zaleci częstsze wizyty i kontrolne badania,
 
Mój syn miał pepowine dwunaczyniowa. Dowiedzialam sie w 20 tygodniu. Syn urodzil sie poprzez CC. Po porodzie robili mu badania. Usg golowki, nerek, serduszka i wszystko jest ok. U Ciebie tez na pewno bedzie :)
 
To też była moja pierwsza ciąża i też się martwiłam. Moja Pani Doktor twierdziła, że to jedno brakujące naczynie może sie jeszcze wykształcić, ale tak się nie stało. Trzymam za was kciuki :)
 
Echo serca wszło dobrze kardiolog tlumaczyla ze z pepowina dwunaczyniowa jest jak z leworecznoscią i nie ma czym się martwić bo dzieci rodzą się zdrowe.
 
Do góry