reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Perfekcyjna Pani Domu;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez majandra, 3 Październik 2008.

1. monia_l

monia_l Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie mam ale też od jakiegoś czasu myślę żeby kupic ale nie mam obranego żadnego konkretnego modelu
    Donuś ten wygląda dośc fajnie

2. 30Agulka

30Agulka Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Donus świetna sprawa i mam zamiar tez sobie kupic, ale........................kiedyś

3. reklama
  4. 30Agulka

30Agulka Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Justa dlatego mam takie duże łązienki by nie wycierać po umyciu się;-)

5. donkat

donkat Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Agus, ja tez niestety dopiero...kiedys....ale teraz pytam, bo mi Biedronka przypomniala:-D

6. Kamkaa

Kamkaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny a który płyn do mycia okien używacie aby nie robiła smug na szybach?

7. Martyna322

Martyna322 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kamkaa u mnie nie zawsze robią się smugi. Nie wiem od czego to zależy. Jak mam płyn z dodatkiem alkoholu to najczęściej nie mam smug. Czytałam, że ten odkurzacz do szyb http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-dry-clean-p46417.html ładnie zbiera wodę z szyb. Luty a taka ładna pogoda, wiosenna. Jak tak ciepło będzie też za tydzień to umyję okna.

8. Hipcio25

Hipcio25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jakiś czas temu też chciałem kupić ten odkurzacz, ale zamiast tego wkońcu trafiłem na dobry płyn do szyb, więc nie ma takiej potrzeby. Ecover - słyszał ktoś :)?
    Smug nie zostawia i jest bardzo wydajny, więc starcza na długo. O ten tu: Link do: Płyny do szyb - Sklep Hipoalergiczny24

9. wikina8

wikina8

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja swoją kabinę coraz częściej myję szczotką i takim płynem do szyb Link do: Criss płyny do szyb | ORGANIKA - czasami można go znaleźć w sklepach, chociaż zapewne nie w każdym. I zauważyłam, że teraz osadza się znacznie mniej pary i osadu z mydła, więc chyba w końcu tworzy się taka śliska warstwa, po której ścieka ta woda i pozostałości kosmetyków. Na początku w ogóle bałam się myc kabinę płynem do szyb, ale to chyba najlepszy środek, nawet lepszy niż jakiś "specjalistyczny" i drogi płyn, który u mnie nie zawsze umiał sobie poradzić z osadem i zaciekami.

10. reklama

Poleć forum