reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez majandra, 3 Październik 2008.

1. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Otwieram nowy wątek, w którym będziemy dzieliły się radami dotyczącymi utrzymania czystości w domu itp.

Mam nadzieję, że się przyjmie;-):-)

Od razu mam pytanie:
    Czym usunąć kamień na grzałce w czajniku elektrycznym?

2. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

Majandra spróbuj wody z octem- i kilka razy później gotuj wodę, aż zapach octu zniknie.

3. reklama
  4. majandra

No to muszę iść po ocet. Słyszałam też o kwasku cytrynowym. Kupię i to;-):tak:

Ostatnia edycja: 3 Październik 2008
  5. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

Pewnie, że możesz spróbować.

6. majandra

Kwasek zadziałał. Octu nie chciałam wlewać, bo bałam się, że nie pozbędę się tego zapachu, zwłaszcza, że tego czajnika używam tylko do gotowania wody dla małego.

7. klavell

klavell Fanka BB :)

ja oczu uzywam i zapach po dwoch przegotowaniach wody mija
    a ja mam inne pytanie czym usuwacie plamy na ubrankach dzieci bo ja mam na paru po soku porzeczkowym wypralam ale plamy niestety nie zeszly

Ostatnia edycja: 3 Październik 2008
  8. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Plamę po owocach odrazu trzeba zaprać lub nawet zamoczyć w letnim osłodzonym mleku. Oczywiście ostateczność to Vanish. Naprawdę jest dobry. I nie śmierdzi

9. NuŚka

NuŚka Wrześniowe mamy'07

Majandra fajny wątek:-)
    Czego ja się tu dowiaduję:szok: a próbowałaś już? I działa??????
    A Vanish popieram rzeczywiście dobry ale nie ze wszystkim sobie radzi niestety.

10. reklama
  11. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Nie zawsze,ale warto spróbować. Ważne żeby zrobić to natychmiast. Przy plamach ważne jest też to,żeby najpierw spłukać letnią (bardziej zimną niż ciepła) wodą,bo jak zapierzemy na ciepło to plama się... zaparzy :sorry2: i już nie puści

12. *Kasia*

*Kasia* Mama Kubusia 07.09.2007r.

Majandra na kamień w czajniku jest najlepszy ocet!!!! Działa rewelacyjnie a zapach mija po dwóch razach gotowania wody. Ja zawsze po czyszczeniu czajnika gotuję wodę dwa. Za każdym razem wylewam wodę do wc.

Poleć forum