reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

majandra

Mamusia Maciusia 17/08/07
Dołączył(a)
15 Styczeń 2007
Postów
7 555
Miasto
z brzucha mojej mamy ;)
Otwieram nowy wątek, w którym będziemy dzieliły się radami dotyczącymi utrzymania czystości w domu itp.

Mam nadzieję, że się przyjmie;-):-)

Od razu mam pytanie:
Czym usunąć kamień na grzałce w czajniku elektrycznym?
 
reklama
ja oczu uzywam i zapach po dwoch przegotowaniach wody mija
a ja mam inne pytanie czym usuwacie plamy na ubrankach dzieci bo ja mam na paru po soku porzeczkowym wypralam ale plamy niestety nie zeszly
 
Ostatnia edycja:
Plamę po owocach odrazu trzeba zaprać lub nawet zamoczyć w letnim osłodzonym mleku. Oczywiście ostateczność to Vanish. Naprawdę jest dobry. I nie śmierdzi
 
Majandra fajny wątek:-)
Plamę po owocach odrazu trzeba zaprać lub nawet zamoczyć w letnim osłodzonym mleku. Oczywiście ostateczność to Vanish. Naprawdę jest dobry. I nie śmierdzi

Czego ja się tu dowiaduję:szok: a próbowałaś już? I działa??????
A Vanish popieram rzeczywiście dobry ale nie ze wszystkim sobie radzi niestety.
 
Nie zawsze,ale warto spróbować. Ważne żeby zrobić to natychmiast. Przy plamach ważne jest też to,żeby najpierw spłukać letnią (bardziej zimną niż ciepła) wodą,bo jak zapierzemy na ciepło to plama się... zaparzy :sorry2: i już nie puści
 
reklama
Majandra na kamień w czajniku jest najlepszy ocet!!!! Działa rewelacyjnie a zapach mija po dwóch razach gotowania wody. Ja zawsze po czyszczeniu czajnika gotuję wodę dwa. Za każdym razem wylewam wodę do wc.
 
Do góry