reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

Tak samo wodą z octem rewelacyjnie się myje szyby np okna, witryny w meblach itp.... jedna wada zapach, ale na szczęcie istanieje takie coś jak Air Wick
 
reklama
Ja do przecierania okien na sucho używam ściereczki z mikrofibry nie trzeba dodatkowych płynów. Szyby się pięknie błyszczą :)
 
mimo, ze nie jestem pedantka, to sie moge wypowiedziec, prawda?:-);-)

Majandra spróbuj wody z octem- i kilka razy później gotuj wodę, aż zapach octu zniknie.

skuteczne, ale slyszalam, ze ocet z czasem "wyzera" plastik i psuje czajnik

a ja mam inne pytanie czym usuwacie plamy na ubrankach dzieci bo ja mam na paru po soku porzeczkowym wypralam ale plamy niestety nie zeszly

oj, moj odwieczny orblem.
jak sa plamy tlustawe, to namaczam w plynie do garkow, jesli z sokow/owocow, to stosuje vanish, ale nie jestem w 100%v zadowolona. czasem musze prac drugi raz, zeby plama zniknela:-(

Plamę po owocach odrazu trzeba zaprać lub nawet zamoczyć w letnim osłodzonym mleku. Oczywiście ostateczność to Vanish. Naprawdę jest dobry. I nie śmierdzi

wowo, o tym mlecznym spsobie nie slyszalam.
jedyny problem, to taki, ze nie chce mi sie od razu sciagasc bluzeczki z jedna plamka i zapierac:sorry2:

a do mebli by kurz nie osiadal czego uzywacie pronta


pronto i jemu podobne specyfiki
czasem dlam ogolnego odsiwezenia przemywam wilgotna sciereczka z Ajaxem w plynie. na kurz chyba nie ma rady i osiada o wiele szybciej, niz bysmy chcialy:-(
 
a do mebli by kurz nie osiadal czego uzywacie pronta
Jedyny sposób na zmniejszenie ilości kurzu na meblach to położenie wykładziny lub dywanu. Wtedy kurz ma gdzie osiąść,bo mam wrażenie,że jak są gołe podłogi to ten kurz niustannie frówa. Oczywiście te dywany to żart :-p Nie polecam,bo dopiero na gołych podłogach widać ile tego dziadostwa jest w domu:dry:
 
Mam w domu i wykładzinki i panele i tam gdzie jest wykładzina jest więcej kurzu na meblach niż tam gdzie są panele niestety .
 
Zardzewiały mi metalowe elementy od maszynki do mielenia. Jak je odrdzewić i zapobiec ponownemu rdzewieniu?
Ja też mam ten problem. Wygląda to paskudnie. Natomiast z czajnikiem mam inny problem, nie mam kamienia tylko dużo żelaza w wodzie i cały czajnik w środku jest czerwony.
Jeśli chodzi o plamy to najgorsze są te po kupkach. U was też są takie żółte?!:szok: Czy to od tych witamin w kroplach bo one maja intensywny żółty kolor i faktycznie bardzo plamią.
 
reklama
Do góry