reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

reklama
kobietki macie taki wieloczynnosciowy rbot, zwany przez nas kombajnem? taki co mozna robic soki, ubijac piane, wyrabiac ciasto, zetrzec warzywa itp itd?
nie polecam firmy MPM model Kasia. mamy go zaledwie 2 lata i juz kilka rzeczy wymienialismy. a prtzrciez nie uzwyam go codziennie!!! chyba lepiej dolozyc kase i kupic Zelmer albo Philips
 
My mamy moulinexa. Nie używam go często, bo nie mam miejsca żeby stał na wierzchu a wyciągać go i chować to mi się nie chce :baffled: Więc większość rzeczy robie ręcznie (wyciskam owoce, wyrabiam cisato, ścieram warzywa i kroję... ;-) Do miksowania zup kremów lub ciasta rzadkiego mam ręczny blender albo zwykły mikser ręczny.
 
ja akurat też mam MPM Kasie i opróćz tego do koktajli wszystko chodzi bez zarzutu a mam go już ponad 3 lata:tak:
 
kobietki macie taki wieloczynnosciowy rbot, zwany przez nas kombajnem? taki co mozna robic soki, ubijac piane, wyrabiac ciasto, zetrzec warzywa itp itd?
nie polecam firmy MPM model Kasia. mamy go zaledwie 2 lata i juz kilka rzeczy wymienialismy. a prtzrciez nie uzwyam go codziennie!!! chyba lepiej dolozyc kase i kupic Zelmer albo Philips
mam go ponad 6 lat i wszystko działa a używam go częściej niż tylko na święta:tak:
 
reklama
Do góry