reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

Podobnie jak większość dziewczyn, nie myję nocnika specjalnymi chemikaliami- po każdym siusianiu lub kupce po prostu nocnik przemywam gorąca woda z mydłem. I tyle:sorry2:
 
reklama
na poczatku czuć octem, po minucie zapach się ulatnia. Antykurzowy ten specyfik to raczej nie jest. Mebli tak nie traktuje uzywam pronto do drewna i raz na dwa tygodnie wystarczy, u nas chyba nie widać kurzu po prostu.
 
na poczatku czuć octem, po minucie zapach się ulatnia. Antykurzowy ten specyfik to raczej nie jest. Mebli tak nie traktuje uzywam pronto do drewna i raz na dwa tygodnie wystarczy, u nas chyba nie widać kurzu po prostu.
To pozazdrościć ja jak nie przelecę mebli co drugi trzeci dzień to kurzem zarastamy:crazy: a też używam pronta.
 
kobietki, juz od dawna mysle o mopie. niestety na mysleniu sie konczy, poniewaz po1: nie weim jaki wybrac, po2: czasem ceny mnie przerazaja.
powiedzcie mi, jakie sie u was sprawdzaja i na co nalezy zwrocic uwage kupujac. nie interesuej mnie tak mop z fredzelkami, tylko plaska deska i szmatka:tak:
 
reklama
jak dla mnie to zaś ten z frendzelkami odpada mialam go i nie bylam z niego zadowolona a już od dluższego czasu posiadam wlaśnie taki plaski ze szmatka i się sprawdzil a mam taki zwykly za 20 zl:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry